Протидія домашньому насильству

Відповідальною особою за протидію домашньому насильству призначено Лой Галина Костянтинівна - головний спеціаліст відділу з питань праці та охорони праці соціального захисту населення

Контактний телефон (231) 30-559

Новини: 31 травня заступник голови райдержадміністрації Павло Стахів  провів нараду  з  питань запобігання домашньому насильству в сім'ях району.  Участь у нараді взяли представник департаменту соціального захисту населення  Наталія Горун,  керівник управління соціального захисту населення Світлана Кошель, представники міграційної служби, Великолюбінської ОТГ, громадськість.  Звертаючись до учасників наради Павло Стахів зазначив, що ключовими принципами, якими повинні керуватись у своїй роботи представники структурних підрозділів у сфері протидії домашньому насильству, є безпека жертв, оперативність реагування на випадки насильства та узгодженість дій, що несуть ключове значення для успішності подолання наслідків насильства. За результатами наради дано ряд доручень щодо продовження співпраці установ та підрозділів у сфері запобігання домашньому насильству та надання допомоги постраждалим особам.

 Детальніше тут: http://www.gorodok-vlada.gov.ua/node/25648

 

Новини: 18.06.2019 р. о 16.00 відбулось засідання координаційної ради, в якій взяли участь керівник управління С.Кошель, начальник служби у справах дітей В.Містюкова, директор центру соціальних служб сім»ї, дітей та молоді І.Дацко, головний спеціаліст  Г.Лой.

Слухались питання : Взаємодія суб»єктів, які здійснюють діяльність у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, створення Городоцької мобільної бригади соціально психологічної допомоги  жертвам домашнього насильства , створення робочої групи за участі суб»єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Пропозиції щодо необхідних змін у законодавстві з питань протидії торгівлі людьми, запобігання домашнього насильства,а також боротьби  з алкоголізмом та наркоманією.

Детальніше тут: http://www.gorodok-vlada.gov.ua/node/25856

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.