Новини РДА

Благодійна допомога Групи «Укргазвидобування»

Городоцька райдержадміністрація висловлює вдячність та подяку за надану благодійну допомогу Групі «Укргазвидобування».

Представники Групи «Укргазвидобування» передали для Мильчицької, Великолюбінської, Грімненської, Дубаневицької, Монастирецької, Переможненської, Тулиголівської та Шоломиничівської громад засоби індивідуального захисту, зокрема, для кожної з вище зазначеної, по 1000 шт. захисних масок, по 2000 шт. медичних рукавичок та по 500 шт. респіраторів. Сума допомоги на кожну сільську раду складає 69,0 тис. грн.  

Привітання голови Городоцької райдержадміністрації Івана Сагана із закінченням навчального року

Дорогі діти, шановні вчителі та батьки!

Вітаю Вас із завершенням навчального року. Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож від усього серця бажаю учням молодших та середніх класів гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Допомога по частковому безробіттю

Вступили в дію важливі зміни. Вони дають можливість отримати цю виплату практично всім підприємцям, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин.

Основні зміни:

-       Пролонгований термін подачі  документів до центру зайнятості для отримання допомоги по частковому безробіттю з 30 до 90 календарних днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

«Перехід на модель адаптивного карантину»

Станом на 27 травня 7 регіонів України не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів в тому числі і Львівська область. Згідно з даними МОЗ України поки неготові до послаблення Львівська, Волинська, Закарпатська, Рівенська, Донецька, Луганська, Чернівецька області.

Порушення соціальних гарантій працівників - це злочин

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області вкотре наголошує, що на сьогоднішній день досить актуальною темою залишається боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація  заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.  

У період запровадження карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), державою запроваджено комплекс правових норм, спрямованих на захист прав фізичних та юридичних осіб, а саме:

До уваги водіїв та перевізників великовагового транспорту!!!

З 1 червня 2020 року для транспортних засобів вагою понад 24 тонни обмежено рух дорогами державного значення в денну пору доби за температури вище +28 С

 Законодавче підґрунтя 

В рамках реалізації Проекту "Велике будівництво" триває будівництво школи в с.Дубаневичі Городоцького району Львівської області

1 березня 2020 року в Україні стартував проект «Велике будівництво», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським. Проект спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами такими як: школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Перехрестя доріг Н-13 та Т-14-25 у Городоцькому районі набуде нового вигляду

В рамках реконструкції автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці Крижова – Городок на пересіченні з автомобільною дорогою Н-13 Львів – Самбір – Ужгород влаштовують транспортну розв’язку кільцевого типу.  Наразі проводяться роботи з влаштування поширення проїзної частини.

Сторінки