Новини РДА

У Городоцькому районі відкрили комплекс для підготовки вогнеборців

Сьогодні, 16 вересня, з нагоди Дня рятувальника,  на базі Городоцького районного відділу ДСНС Львівської області відкрито  комплекс комбінованих перешкод для підготовки вогнеборців до непередбачуваних подій: обвалу будівельних конструкцій на шляху пересування, втрати орієнтації у просторі, втрати свідомості, несправності апарату на стиснутому повітрі тощо.  Такі тренування проводитимуть в рамках курсу виживання для рятувальника.

6 жовтня відбудеться традиційний фестиваль "Пісні незабутого краю"

6 жовтня 2019 року в Народному домі м. Городка відбудеться Міжрегіональний фестиваль  „Пісні незабутого краю” .

Організатори фестивалю: Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Городоцька районна рада, Городоцька райдержадміністрація, Городоцька міська рада, Об’єднання товариства депортованих українців „Закерзоння”, Всеукраїнське товариство „Лемківщина”, Городоцькі районні суспільно-культурні товариства „Лемківщина”, „Надсяння”, „Холмщина”.

Анонс

У суботу, 21 вересня о 14:00 год в МАМ ім..П.Андрусів відбудеться творча зустріч з письменником, керівником історичного клубу «Холодний Яр» Романом Ковалем, який презентуватиме книгу «Батькам скажи, що був чесним»,  в якій розміщено  історичну розвідку про Василя Шкляра. Запрошуємо громадськість взяти участь у заході.

Доходи від продажу одного легкового автомобіля протягом року ПДФО не оподатковуються

Доходи, отримані фізичною особою – резидентом від продажу протягом звітного (податкового) року одного легкового автомобіля, одного мотоцикла та одного мопеда, не оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

Порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб операцій з продажу або обміну фізичними особами об’єктів рухомого майна визначений ст. 173 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

Виїзна нарада щодо реалізації у Городоцькому районі проектів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

Сьогодні, 11 вересня, керівник апарату  Городоцької райдержадміністрації Б.Степаняк , заступник голови  районної ради Б.Слонівський провели виїзну нараду щодо реалізації у Городоцькому районі проектів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Зокрема, скоординовано хід будівельних робіт амбулаторій монопрактики у с. Родатичі та с. Бартатів, а також амбулаторії групової практики в с. Суховоля.

Офіційне оформлення трудових відносин

Фахівці Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області нагадують, що офіційне працевлаштування дозволяє громадянину отримувати пакет соціальних гарантій, пільг та виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та допомоги при нещасному випадку; своєчасної та не нижче мінімального розміру виплати заробітної плати; щорічної відпустки та відпустки по догляду за дитиною; податкової знижки тощо. Тому роботодавцям – фізичним особам – підприємцям (далі - ФОП) необхідно легального оформлювати найманих робітників.
Для офіційного оформлення найманого працівника на роботу ФОП необхідно:

Щотижнева вівторкова нарада

Сьогодні, 10 вересня , заступник голови районної ради Богдан Слонівський  провів  чергову  нараду з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходження платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу.  Про фінансові показники району доповів у своєму виступі  заступник керівника фінансового управління райдержадміністрації М.Бура. За інформацією  начальника управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району Г.Місько проблем з рухом коштів казначейства нема.

Право на податкову знижку

Городоцьке управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що платник податків має право на податкову знижку шляхом зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року на суму фактично здійснених ним витрат, які підтверджені відповідними документами. Таке право передбачене статтею 166 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).
Податкова знижка - це сума витрат платника податку на оплату товарів, послуг резидента протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати.

Сторінки