Новини РДА

"День поліції" у Городоцькому РЦЗ

Сьогодні, 30 березня, у Городоцькому районному центрі зайнятості відбувся захід «День поліції» за участю  начальника Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Львівській області полковника Олександра Прокопчука. До заходу залучені безробітні Городоцького районного центру зайнятості, більшість з яких – учасники АТО. Під час заходу полковник О.

Школярів району захопила "Книгоманія-2017"

У районній бібліотеці м.Городка відбувся конкурс  "Книгоманія -2017". У заході взяли участь 27 школярів з усіх куточків Городоччини.  Результати конкурсу: І місце – Олеся Мастикаш (с.Родатичі), Софія Гунькало (с.Мшана); ІІ місце - Оля Плисак (с.Мшана), Галина Гаплик (м.Городок), Вікторія Ременяк (смт Великий Любінь), Анна-Роксолана Мацелюх (смт Великий Любінь),Соломія Петрик (с.Вовчухи), Остап Присташ (с.Градівка); ІІІ місце - Роман Малтис (с.Градівка), Софія Чучмач (с.Березець), Василина Кугаєвич (с.Братковичі), Олена Савчин та Олеся Микитюк (с.Галичани), Діана Левко та Каріна Федик (с.Добряни), Вікторія Євчак (с.Березець), Анастасія Фостяк (с.Черляни). Переможці районного етапу «Книгоманії» виборюватимуть титул "Найкращого читача України" у місті Лева.

Цими вихідними у храмі Благовіщення Пресвятої Діви Марії перебуватимуть мощі Блаженної Йосафати

1-2 квітня у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці м.Городка, будуть виставленні для почитання мощі Блаженної Йосафати.
Блаженна Йосафата –  монахиня Української Греко-Католицької церкви, яка передбачила свою смерть і тіло якої після смерті було віднайдено нетлінним, як і мощі святого Йосафата, перенесено з Відня до Риму. Святість сестри підтвердили численні чуда і надприродні речі, які сталися за посередництвом сестри Йосафати.

ЩОДО ПИТАНЬ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ

14 жовтня 2014 року в рамках антикорупційного пакету законодавства було ухвалено нову редакцію Закону України «Про запобігання та протидію легалізації відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі - Закон).

Засідання Координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції /СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам

28 березня 2017 року  у Городоцькій райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Стахіва П.С. відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції /СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам. Районний лікар-інфекціоніст КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» Річняк М.О.

Городоцька ОДПІ про новації податкового законодавства

З 20.03.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.12.2016  № 1125 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» (далі – Наказ № 1125), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16.01.2017 за № 42/29910, який вніс зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 22.04.2014 № 462) (далі – Наказ № 1588), зареєстрованим у М

У Городку - новий торговий центр

Сьогодні, 29 березня, у Городку відкрився новий торговий центр «Мрія», що збудували на території колишньої лазні на вул.І.Франка. Торговий центр поєднає в собі і продуктові, і промислові товари. Має належне освітлення, охорону, санвузли, лабораторію та соціальні ряди – для продажу продукції сільського господарства.

Сторінки