Новини РДА

Мавковичі відсвяткували свої уродини

Сьогодні, 21 вересня, мавківчани відсвяткували уродини рідного села. З такої нагоди мешканців Мавкович привітав голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк. Про досягнення та успіхи села, перспективи на найближчий час, людям розповів місцевий війт Володимир Артим. Продовжилось свято концертом, який підготували  художні колективи населеного пункту.

У Городку розпочався дитячий футбольний турнір

21 вересня на стадіоні «Колос» м.Городка розпочався 9 дитячий футбольний турніру «Україна – єдина країна». Побажав успіху учасникам турніру під час відкриття спортивного свята заступник голови Городоцької РДА Павло Стахів.

Учасників АТО закликали скористатися обласною Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області

21 вересня в управлінні соціального захисту Городоцької райдержадміністрації відбулася зустріч з соціальними працівниками, які відповідальні за комунікацію з демобілізованими учасниками антитерористичної операції та членами родин загиблих бійців.

Керівник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юлія Матвієнко розповіла присутнім про підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО в рамках обласної програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Зверніть увагу! Зміни у земельному законодавстві

Доводимо до відома, що Президент Петро Порошенко 10.07.2018р. підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання в Україні».

Завершено другий етап прийняття документів на дотацію фізичним особам за утримання молодняка ВРХ

У Городоцькому районі станом на 1 вересня 2018 року прийнято документи та нараховано дотацію  257  фізичним особам - власникам тварин, які у своїх господарствах утримують 345 гол. молодняка ВРХ на суму дотації 242,900тис. гривень.

До слова, загалом у Львівській області станом на 1 вересня 2018 року прийнято документи та нараховано дотацію 10464 фізичним особам - власникам тварин, які у своїх господарствах утримують 15099 гол. молодняка ВРХ на суму дотації 11130,3 тис. гривень.

Увага! зміни подання звітності з ЄСВ

Городоцька ОДПІ нагадує, що З 06.07.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, яким внесено зміни та доповнення до наказу від 14.04.2015 № 435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

На аукціон з продажу права оренди виставлять земельну ділянку сільськогосподарського призначення на території Братковицької сільської ради

У четвер, 27 вересня, відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Як інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області до продажу права оренди на земельних торгах пропонують право оренди 11 земельних ділянок розташованих у Городоцькому, Жовківському та Радехівському  районах Львівської області, загальною площею 77,4 га:

Сторінки