Новини РДА

Городоччина та Луганщина на два тижні помінялись вчителями

В рамках акції «Змінимо Україну разом», започаткованою Львівською обласною радою та Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією, півсотні вчителів зі Львівщини вирушили на Схід України. Упродовж цього часу вчителі ділитимуться досвідом зі своїми колегами, а також спілкуватимуться з дітьми й проводитимуть уроки у тамтешніх школах. Як зазначає керівник відділу освіти райдержадміністрації Ігор Яскевич, участь у програмі взяло троє педагогів з Городоччини.

Новий порядок застосування податкової застави

У Городоцькій ОДПІ проведено семінар, де проінформовано платників, що Міністерство фінансів України  наказом від 16.06.2017 № 586 затвердив Порядок застосування податкової застави контролюючими органами.

Відбулося засідання координаційної ради з питань дітей

 19 жовтня під головування заступника голови райдержадміністрації П.Стахіва проводилося засідання координаційної ради з питань дітей. Головний спеціаліст відділу освіти РДА  М.Старак  доповів  про стан  охоплення навчанням дітей шкільного віку у 2017/2018 н.р.  Заслухавши інформацію, рада прийняла рішення, яким зобов’язано відділ освіти райдержадміністрації, сектор ювенальної превенції Городоцького відділення поліції Яворівського ВП ГУНП у Львівській області, службу у справах дітей  райдержадміністрації систематично виявляти дітей, що ухиляються від навчання, встановлювати причини і умови, що їм сприяли та вживати відповідних заходів для  їх усунення, приймати відповідні заходи впливу до батьків, які не виконують своїх обов’язків по вихованню дітей.

Із сесії райради

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася  XVІ сесія районної ради VII скликання. Участь у сесії взяв голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк. На початку засідання депутати, керівники структурних підрозділів РДА,представники ЗМІ переглянули промо ролик про Городоччини. Опісля, депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

Для працівників РДА Львівщини провели тренінг за здоровий спосіб життя

17 – 18 жовтня у Загальноцерковному Реабілітаційному Центрі «Назарет» УГКЦ відбувся тренінг «Превентивні методи роботи із молоддю із попередження алко-, нарко-, ігрозалежності та утвердження здорового і безпечного способу життя і культури здоров’я серед молоді» для працівників районних державних адміністрацій Львівської області, які відповідають за формування та реалізацію державної молодіжної політики. Від Городоччини участь у тренінгу взяла завідувач сектору молоді та спорту РДА Оксана Шльомська.

Підприємці – єдинники Городоцького регіону внесли до місцевих бюджетів більше 57,3 мільйона гривень

У Городоцькій ОДПІ відбувся «круглий» стіл, на якому завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Орест Мельник зазначив, що протягом січня-вересня 2017 року суб’єкти господарювання Городоцької ОДПІ сплатили до місцевих бюджетів регіону 57,3 млн.грн. єдиного податку. Надходження цього періоду перевищили минулорічні показники майже в 1,6 рази або на 21,1 млн. гривень.

Чергова презентація Городоччини туристичної у Львові

18 жовтня  представники Городоцького району взяли участь в круглому столі на тему: "Розвиток малих туристичних міст", який проходив в конференц-залі Палацу мистецтв м.Львова.
Із привітальним словом виступила в.о. начальника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації М.Якушева.
Презентацію свого туристичного продукту представили: м.Трускавець, Городоцький, Стрийський, Бродівський, Радехівський райони.
Городоччину презентувала екскурсовод Галина Вилійка-Ждан.

Сторінки