Новини РДА

Підприємство зареєструвалось платником єдиного податку 3-ї групи. Умови реєстрації платником ПДВ

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що ставка єдиного податку, визначена для третьої групи у розмірі 3% у разі сплати ПДВ, може бути обрана:

- суб’єктом господарювання, який зареєстрований платником ПДВ у разі переходу ним на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу;

Стратегічна екологічна оцінка

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки для реконструкції нежитлових будівель гр. Ковалко М. М. під складські приміщення на вул.Січових Стрільців в с.Грімне (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області

Загальні положення

1. Замовник СЕО

Городоцька районна державна адміністрація (вул. Б. Хмельницького, 2, Городок, Львівська область, 81500).

ЄДРПОУ: 04056463

 

В яких випадках у фізичної особи – резидента виникає право на отримання податкової знижки в частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом?

Відповідно до п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 та п. 175.1 ст. 175 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платник податку - резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

Фізична особа продає нерухоме майно. Хто нараховує і сплачує податок на доходи фізичних осіб і подає податкову звітність?

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, якщо стороною договору купівлі – продажу об’єкта нерухомого майна є юридична особа чи фізична особа – підприємець, така особа є податковим агентом платника податку щодо нарахування, утримання та сплати (перерахування) до бюджету податку з доходів, отриманих платником податку від такого продажу.

Такі особи, що мають статус податкових агентів, зобов'язані:

Відкриття музею Андрія Одухи і Тараса Кулєби

14 жовтня, в приміщенні Городоцької ЗОШ №4 відбулось урочисте відкриття меморіального музею Андрія Одухи і Тараса Кулєби, - випускників школи, українських воїнів, які полягли в російсько-українській війні на сході України. Священнослужителі о.Михайло Греділь та о. Михайло Кушнір відслужили панахиду та освятили кімнату-музей.

Відзначення 77-ої річниці створення УПА та Дня захисника України у м.Городку

У понеділок, 14 жовтня, з нагоди відзначення 77-ої річниці створення УПА та Дня захисника України у м.Городку на вул.Заставській відбулись урочистості.  Місцеві священнослужителі відправили  святкову Літургію у козацькій каплиці Покрови Пресвятої Богородиці.

Прем'єрний показ вистави "Троща"

13 жовтня в Народному домі Городка відбувся прем'єрний показ вистави "Троща" за твором Василя Шкляра, яку підготували освітяни району. 
Вистава присвячена Року Степана Бандери на Городочині.

Щотижнева вівторкова нарада

Сьогодні, 15 жовтня, голова районної ради Володимир Більовський  провів  чергову  нараду з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходження платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу. Про фінансові показники району доповів у своєму виступі керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович. За інформацією начальника управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району Г.Місько проблем з рухом коштів казначейства нема.

Сторінки