Новини РДА

Про організацію проведення операції "Урожай"

Днями за участі фахівців Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч з головами сільських/селищних рад, землевпорядників та керівників сільгосппідприємств району і голів фермерських господарств Городоцького району. Заступник начальника – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Городоцького управління Максим Козирєв повідомив присутнім, що метою операції є упередження схем ухилення від оподаткування сільськогосподарськими товаровиробниками.

Легалізація виплати заробітної плати під контролем податківців Городоцького управління

Днями заступник начальника Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Максим Козирєв взяв участь у черговому засіданні комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення з роботодавцями та підприємцями Пустомитівського району.

Керівник наголосив, що першочерговим завданням є робота з суб’єктами господарювання – «мінімізаторами», які виплачують найманим працівникам заробітну плату менше встановленого законодавством розміру.

Відбулася щотижнева вівторкова нарада

Сьогодні, 16 липня відбулась  чергова робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходження платежів та пенсій  до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу, яку провів  голова районної ради Володимир Більовський.  Про фінансові показники району доповів у своєму виступі  керівник фінансового управління райдержадміністрації  Тарас Харович.

Платникам податків

25 липня 2019 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2019 році”.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

Об’єктом оподаткування рентною платою слід вважати обсяг видобутої корисної копалини

Городоцьке управління Головного управління ДФС у Львівській області інформує, що в Податковому  кодексі України  до об’єкта оподаткування рентною платою віднесено видобуту корисну копалину, що є результатом господарської діяльності гірничого підприємства з видобування корисних копалин у податковому (звітному) періоді, що приведена у відповідність із стандартом, встановленим галузевим законодавством.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Переможне Переможненської сільської ради Городоцького району Львівської області

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Родатичі Родатицької сільської ради Городоцького району Львівської області

Сторінки