Новини РДА

На засіданні громадської ради при РДА заслухано проект бюджету району на наступний рік

Сьогодні, 21 листопада, відбулося засідання громадської ради при Городоцькій райдержадміністрації. Рада заслухала та обговорила проект районного бюджету на 2020 рік. Інформацію про основні видатки району на наступний рік членам громадської ради надав начальник фінансового управління Тарас Харович. Провела засідання голова ради Марія Раба. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки

Заява  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки для будівництва магазину продовольчих товарів гр. Лучиту Богдану Петровичу по вул. Львівська 274-б в м. Городок (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області

 

Загальні положення

1. Замовник СЕО

Городоцька районна державна адміністрація (вул. Б. Хмельницького, 2, Городок, Львівська область, 81502).

 

З Днем Гідності і Свободи

Шановні краяни! 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.

Опубліковано закони щодо внесення змін до Закону про РРО та до ПКУ

В офіційному виданні «Голос України» № 200 опубліковані закони України від 20 вересня 2019 року № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (далі – Закон № 129).

Який порядок заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату ЄСВ?

Вимоги щодо заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄВ) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 р. № 666 (далі — Порядок № 666).

20 листопада на Городоччині перевірятимуть систему оповіщення

Шановні мешканці! З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 листопада 2019 року в період з 14:50 год. до 15:00 год.департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Терміни для подання декларації та сплати ПДВ до бюджету

Податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема: календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) — протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця; календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) — протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Сторінки