Новини РДА

Програмні РРО: Яким чином надаватиметься покупцеві електронний розрахунковий документ?

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що Законом України від 19 вересня 2019 року №128  «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» встановлено, що на продавця товарів/ послуг покладається обов’язок надавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов’язковому порядку розрахунковий доку

На Львівщині провели широкомасштабне дослідження якості професійної освіти

Сьогодні, 23 січня, в області відбувається розширене засідання Регіональної ради професійної освіти при голові Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у ній взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський.

Адмінштрафи за порушення ліцензування змінено

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що з 18 грудня 2019 року набуває чинності Закон України від 02.10.2019 р. №139-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності».

День Соборності України відзначили урочистою академією "В єдності наша сила"

Сьогодні, 22 січня, в Народному домі м.Городка відбулася урочиста академія з нагоди Дня Соборності України. Участь у заході взяли: керівники районної та міської влади, органи місцевого самоврядування, представники громадсько-політичних організацій Городоччини, учнівська молодь, мешканці району. Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку. Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв Небесної сотні, новітніх Героїв та всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за свободу і незалежність, мир і єдність України.

Право на отримання податкової знижки в частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 та п. 175.1 ст. 175 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платник податку - резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

Звернення голови Городоцької райдержадміністрації Івана Сагана з нагоди Дня Соборності України

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року стало історичним актом об’єднаних українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення.

Акт злуки увінчав прагнення українців, століттями розділених різними державами та імперіями, жити у єдиній країні. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації. 

Цей день в історії: 22 січня – День Соборності України

Ідея соборності для українців завжди була актуальною та наріжною.

Підтвердження розуміння українським народом єдності – незалежно від політичних кордонів, які розділяли нашу територію, – можна знайти у різних епохах. Так, наприклад, у «Топографічному описі Харківського намісництва», виданому в 1788 році, йдеться про народ, що проживає у трьох державах: Російській імперії (Лівобережжя і Слобожанщина), Речі Посполитій (Правобережжя) та в монархії Габсбургів (Галичина, Буковина і Закарпаття). У «Топографічному описі…» про українців йдеться: «...Коли вони збираються для

Щотижнева робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів районної адміністрації

Сьогодні, 21 січня, в райдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу, яку провели голова райдержадміністрації Іван Саган та голова районної ради Володимир Більовський. Керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович доповів про фінансові показники району.

Сторінки