Новини РДА

Україна Івана Низового очима дітей

Сьогодні, 27 червня, у приміщенні Городоцької МАМ ім.П.Андрусіва відкрилась виставка дитячих малюнків "Україна Івана Низового очима дітей". У виставці прийняли участь вихованці гуртків образотворчого мистецтва Городоцької МАМ (керівники гуртків : Лань І.С., Фурдас Т.В., Рашевська Н.В., Левкут О.Б.) . Автори малюнків прочитали вірші І.Низового. Вітали гостей та авторів малюнків учасники вокального гуртка Народного Дому м.Городка (керівник - Леся Гуріна).

Звернення голови Городоцької райдержадміністрації Володимира Ременяка з нагоди 21-ї річниці Конституції України

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

         28 червня 1996 року Україна  обрала шлях незалежності.  Це свято Головного закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій нашої держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України.

Напередодні Дня Конституції вихованці городоцьких дошкільних установ №5 та №4 провели флешмоб

Сьогодні, 27 червня, в переддень одного з найбільших державних свят України - 21-ї річниці Конституції України, наймолодші городківчани провели флешмоб  "З Україною в серці". До акції долучились вихованці дошкільного відділення "Віночок" Городоцького НВК №5 та Городоцького ДНЗ №4. Фоторепортаж.

Володимир Ременяк вшанував пам’ять закатованих краян у Комарнівській тюрмі

26 червня в місті Комарно відбулася панахида та віче за закатованими в Комарнівській тюрмі у 1941 році. Отці Іван Кузьмич, Ігор Кубльовський та Андрій Грох провели поминальну панахиду. Опісля, до присутніх звернулися: голова райдержадміністрації В.Ременяк, директор Комарнівської ЗОШ І-ІІІ ст. І. Вовк. Впродовж заходу звучали патріотичні твори. Після віче учасники вирушили на кладовище, щоби покласти квіти, запалити свічки та разом помолитися на братській могилі закатованих.

Служба зайнятості – на допомогу працедавцю

Сьогодні у Городоцькому РЦЗ на замовлення ДП «Сан Гарден» для безробітних відбувся міні-ярмарок вакансій і презентація професії «швачка».

Як зазначили представники підприємства, компанія є частиною великої європейської групи SUN GARDEN – лідера європейського ринку з виготовлення ліжок, матраців, домашнього текстилю та декору. 

Слухацька аудиторія, окрім цікавої інформації про історію становлення фірми та її діяльність, дізналася про методи та шляхи збуту готової продукції, специфіку виробничого процесу, умови праці.

З доходів платників Городоцької ОДПІ до держбюджету сплачено понад 14,7 мільйонів гривень військового збору

У січні – травні 2017 року платники, що перебувають на обліку у Городоцькій ОДПІ, сплатили 14710,0тис. гривень військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 1,7тис. гривень. Про це повідомив під час зустрічі з платниками начальник ОДПІ Миськів Роман Федорович.

21-й річниці Конституції України присвячено

З нагоди 21-ї річниці Конституції України, у Народному домі м.Городка відбулася урочиста академія. З вітальним словом та історичною довідкою про Конституційний процес в Україні до краян звернувся голова райдержадміністрації Володимир Ременяк. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять новітніх Героїв, до визначних пам’ятників міста покладено квіти.

Своєчасну сплату податків обговорили із суб'єктами господарювання

Cьогодні, 26 червня, із суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами та сплачують акцизний податок на рівні нижчому, ніж середній у Городоцькому районі, було проведено засідання комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Члени комісії, на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Ковальчуком, заслухали 7 суб'єктів підприємницької діяльності.

Сторінки