Новини РДА

Коли відмова від спрощеної системи є обов’язковою

Городоцьке управління Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє. Відповідно до п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) відмова від спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку першої - третьої груп здійснюється в порядку, визначеному п.п. 298.2.1 - 298.2.3 ПКУ.

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі

Відповідно до графіку зустрічей з суб'єктами підприємницької діяльності,22 травня 2019 року у Городоцькій райдержадміністрації проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі.

Документи для отримання ідентифікаційного номера можна подати через Електронний кабінет

З 1 березня 2019 року ДФС запровадила в тестовому режимі новий електронний сервіс. У рамках нового електронного сервісу фізична особа, не звертаючись до органів ДФС, через меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету може створити та направити до ДФС:

- облікову картку фізичної особи – платника податків (F1314601), яка є заявою для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

Що змінилось при реєстрації касових апаратів

Городоцьке управління ГУ ДФС у Львівській області звертає увагу платників податків на суттєве спрощення процедури реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО). А саме – реєстрація РРО здійснюється на підставі однієї заяви, без додатків.

На Городоччині триває патріотичний автопробіг

З нагоди Дня Героїв, сьогодні, 23 травня, за ініціативою районної ради та райдержадміністрації проходить патріотичний автопробіг. Учасники заходу, а це – керівний склад району та міста, члени громадських організацій та небайдужа молодь, відвідують у межах району могили Героїв Небесної Сотні і полеглих воїнів АТО. Маршрут  пробігу: м.Городок - с.Суховоля - с.Заверещиця - с.Дроздовичі - м.Судова Вишня- с.Дубаневичі - м.Рудки – м.Комарно.

Звернення голови райдержадміністрації Володимира Ременяка з нагоди Дня Героїв

Дорогі краяни! Сьогодні Україна відзначає Свято Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

Свято Героїв на Городоччині розпочали із підняття прапора національно-визвольних змагань

23 травня   біля  адмінбудівлі Городоцької райдержадміністрації та районної ради відбулося підняття прапора національно-визвольних змагань з нагоди Дня Героїв. Почесну місію виконали  учасники АТО Віталій Смілка та його побратим Володимир Юрків. Опісля, пам'ять українських бійців вшанували хвилиною мовчання. На завершення віче, відбулось виконання маршу українських націоналістів. Далі, на чолі з головою Городоцької райдержадміністрації Володимиром Ременяком, колона автомобілів розпочала традиційний автопробіг.

 

Виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі та районної комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів у с. Градівка та с. Шол

20 травня 2019 року  проведено спільне виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі та районної комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів у с. Градівка та с. Шоломиничі.

Відвідано місця здійснення діяльності ФОП Шабаршова М.В., ФОП Ковалко Г.І. та КП “Дубок-М”.  

Сторінки