Новини РДА

На Городоччині уже створені виборчі дільниці

Відділ ведення ДРВ апарату Городоцької РДА інформує, що, відповідно до постанови ЦВК від 12 квітня 2012 року, у Городоцькому районі для забезпечення голосування на виборах усіх рівнів, станом на 21 січня 2019 року утворені  постійно діючі виборчі дільниці, наведені у додатку. (вихідний документ - http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=31452&what=0)

460149

с.Андріянів

100-річчя Соборності України!!!

Звертаємося до мешканців Городоцького району, 22 січня з нагоди відзначення 100-річчя Соборності України, вивісити Державний Прапор на будинках та спорудах органів державної влади, державних та приватних підприємствах, установах і організаціях, житлових будинках, вулицях населених пунктів.

З 1 січня 2019 року підвищено відповідальність за нелегальні трудові відносини до 125190 гривень за кожного неоформленого працівника

Під час зустрічі із платниками податків начальником Городоцького управління Романом Миськівим наголошено, що за порушення трудового законодавства у 2019 році роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат – 125190 гривень.

Також зазначено, що Головне управління ДФС у Львівській області продовжує роботу щодо реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» (далі – Розпорядження).

Вітання голови Городоцької РДА Володимира Ременяка з Різдвом Христовим!

Шановні краяни!

Від щирого серця вітаю усіх з Різдвом Христовим!

Хай незгасаюче світло різдвяної зірки, світло любові, примирення стануть для нас джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості в намірах і справах, піднімуть наш національний дух, славлять нашу рідну землю і всю Україну!

Нехай Божий Син щедро обдаровує Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, оберігає і захищає Україну!

Христос рождається! Славімо його!

Як отримати довідку про доходи в електронному вигляді?

Отримати довідку про доходи можна в «Електронному кабінеті платника», який знаходиться на офіційному веб-порталі ДФС України.

Запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами. Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб- платників податків можна отримати у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету платника, з використанням лише електронного цифрового підпису фізичної особи.

Для цього необхідно:

Новий рік в РДА розпочався із зустрічі із учасниками АТО

3 січня  в Городоцькій РДА відбулася чергова робоча зустріч з питань соціального супроводу учасників АТО та їх сімей, яку провів заступник голови райдержадміністрації Павло Стахів за участю керівників управлінь, відділів райдержадміністрації та структурних підрозділів, інших міністерств та відомств.
На зустрічі були присутні демобілізовані учасники АТО м. Городок.

Закликаємо виборців перевірити особисті дані

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.

Для реалізації  Вашого права вільного волевиявлення, гарантованого Конституцією України, з метою усунення неточностей в облікових записах бази даних Ви можете звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців Городоцької районної державної адміністрації за телефоном 30-138 або особисто за адресою м.Городок, вул.Б.Хмельницького-2 (приміщення райдержадміністрації).

До уваги суб’єктів декларування!

   Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

Сторінки