Новини РДА

Учнів городоцьких шкіл запрошують на навчання у Польщу

Цього тижня Городоцька міська рада зустрічала гостей з польського міста-партнера Ніско. В складі делегації прибули староста Адам Мах та директор Регіонального центру професійної освіти в Ніско Вацлав Пендель.

Жовківщина запрошує на фестиваль

16-18 червня 2017 року буде проводитись Молодіжний фестиваль «Зашків», який відбудеться у селі Зашків Жовківського району Львівської області. Цей захід проходить у рамках святкування Дня молоді та приурочений до 126-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця.

Про проведення останнього дзвоника та випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2017 році

 

№ п/п

Назва навчального закладу

Дата останнього дзвоника

Дата випускного вечора

1

Нові успіхи городоцьких шахістів

21 травня в Пустомитах відбувся ІХ Міжнародний шаховий турнір, участь у якому взяло 95 учасників з Львівщини та Республіки Польща.

Честь Городка захищали Дарина Грига, Яна Саврун, Максим Карпяк, Остап Карпяк, Володимир Мелешко і Андій Грех.

За підсумками змагань, Даринка стала найкращою  серед дівчаток 2006р.н. Максим, Остап і Яна не потрапили в число призових місць, але кожен з них допоміг команді Городоцького шахового клубу "Е2-Е4" виборотитретє командне місце!

Плідна співпраця Городоцької ОДПІ та бізнесу

Як повідомила перший заступник начальника Городоцької ОДПІ Леся Броневицька під час нещодавньої зустрічі з бізнесовими колами, протягом чотирьох місяців 2017 року до місцевих бюджетів надійшло 216.7 млн. грн., що перевищує надходження січня-квітня минулого року на 52.8 млн. грн. (+ 32.2 %). При цьому, Державний бюджет отримав від суб’єктів господарювання 309,8 млн. грн., що на 26,9 млн. грн. (+ 9,5 %) більше ніж за вищевказаний період минулого року.

Відбулося засідання координаційної ради з питань дітей

24 травня у Городоцькій РДА відбулося засідання координаційної ради з питань дітей. Про стан підготовки до літнього таборування та оздоровлення дітей соціально незахищених категорій доповіла керівник управління соціального захисту населення РДА С.Кошель. Старший інспектор ювенальної превенції Городоцького ВП  Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області Р.Мазур, в.о.директора ГРЦСССДМ О.Шандра інформували про заходи із попередження насильства в сім’ї, зокрема,  над жінками та дітьми.

Мультидисциплінарна команда терцентру працювала у Тучапах

23 травня  Городоцьким  районним терцентром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), при сприянні Тучапської сільської  ради, була організована робота мультидисциплінарної команди терцентру. В складі команди працювали: соціальний працівник відділення  організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, медична сестра, практичний психолог. Надано комплексні соціальні  послуги 21 громадянину похилого віку.

Городоцька ОДПІ: чи необхідно отримувати нові сертифікати ключів у разі зміни облікових даних

Під час зустрічі із платниками податків завідувач сектору інформаційних технологій Роман Кісіль зазначив, що відповідно до ст. 7 Закону України від 22 травня 2003 року № 852-IV «Про електронний цифровий підпис» та п.п. 3.4.6 п. 3.4 розд. 3 Договору про надання послуг електронного цифрового підпису, затвердженого наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 17.02.2015 № 15 зі змінами, підписувач зобов’язаний своєчасно надавати центру сертифікації ключів інформацію про зміну даних, відображених у сертифікаті ключа.

Сторінки