Новини РДА

Шановні громадяни! Скористайтесь можливістю отримати податкову знижку

Городоцька ОДПІ нагадує: платник податку на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку за підсумками попереднього року. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік, яку необхідно подати до 31 грудня 2018 року включно.
Право на податкову знижку мають громадяни, які протягом 2017 року отримували дохід у вигляді заробітної плати, сплачували податок на доходи фізичних осіб та понесли витрати:

В РДА окреслили наступні кроки щодо продовження реорганізації районного відділення стоматології

Питання реорганізації Городоцької районної стоматологічної поліклініки в комунальне некомерційне підприємство згідно з рішенням сесії Городоцької районної ради №404 від 07.12.2017 обговорив вчора, 21 березня, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк із представниками закладів охорони здоров’я.  Присутні розглянули проект програми фінансової підтримки для обслуговування пільгових категорій населення району та покращення матеріально-технічної бази медзакладу. Поза тим, в межах наради порушили питання переведення працівників та інвентаризації майна.

Випадки коли фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Городоцька ОДПІ нагадує, що згідно з п. 179.4 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755-VI (далі - ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи в таких випадках:

а) незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які:

- є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року;

Змінено розмір соціальних виплат до 5 травня

Кабінет Міністрів 14 березня прийняв постанову «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Фінансове управління Городоцької РДА шукає кадри

Фінансове управління Городоцької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця – головного спеціаліста відділу доходів.

В РДА проаналізували роботу структурних підрозділів за тиждень

Сьогодні відбулася робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу, яку провели перший заступник голови райдержадміністрації І.Ковальчук та заступник голови районної ради Б.Слонівський.  Керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович доповів про виконання показників бюджету усіх рівнів. За словами Тараса Анатолійовича, за минулий тиждень до районного бюджету надійшло 1,3 млн.

День "відкритих дверей" у Вишнянському коледжі

Традиційно, в березневі дні, Вишнянський коледж ЛНАУ проводить день відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, а також їх батьків. Цього року до стін коледжу завітали діти з Городоцького, Самбірського, Старосамбірського, Мостиського, Яворівського та Турківського районів. Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитись з навчальною базою коледжу, відвідати музей а також побувати на невеликому концерті, організованому студентами. Під час заходу виступила секретар приймальної комісії Т.Устиновська, яка ознайомила з основними правилами прийому на 2018-2019 рік. 

У РДА узгодили водні об'єкти, що потенційно можуть бути передані в оренду

Питання права на водні об’єкти підняв сьогодні, 20 березня,  перший заступник голови Городоцької райдержадміністрації  Іван Ковальчук на оперативній нараді із начальником юридичного відділу Миколою Несімком та начальником Городоцької експлуатаційної дільниці №2 Мостиського управління водного господарства Богданом Глухом.  Найперше Іван Іванович обговорив водні об’єкти, право на які може бути першочергово відчужено на земельних торгах, що проводитиме департамент  екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Сторінки