Новини РДА

У РДА обговорили можливості покращення медичного обслуговування

Систему електронної медичної картки пацієнта показали вчора, 16 серпня, представники ASKEP.net. Нарада відбулась під головуванням голови Городоцької райдержадміністрації Володимира Ременяка, за участю  головних лікарів, завідувача поліклініки та завідувачів амбулаторій.

Городоцька ОДПІ: легалізація трудових відносин на постійному контролі

Днями відбулось засідання робочої групи з питань забезпечення своєчасної та в повному обсязі сплати податків, внесення інших обов`язкових платежів до міського бюджету та виплати заробітної плати при Городоцькій РДА. Участь  у засіданні групи взяв начальник Городоцької ОДПІ Роман Миськів та завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Орест Мельник.

Інформує Городоцький РВК

За планами підготовки Збройних Сил України, у третьому кварталі 2017 року триватиме підготовка резервістів першої черги.

     Зокрема, з липня і до кінця вересня на базі  військових частин відбудуться навчальні збори резервістів першої черги. Кожен з етапів зборів триватиме по 30 діб. 

Серед найкращих шкіл Львівщини за результатами ЗНО Городоцька загальноосвітня школа №4 посідає 13 місце

Український центр оцінювання якості освіти 12 серпня опублікував детальні результати ЗНО по школах. На основі цих даних ZAXID.NET уклав рейтинг 25 найкращих шкіл Львова і 25 найкращих шкіл в області.

Використовуючи свіжі результати ЗНО, також розділено усі школи Львівщини на три групи – добрі, середні і погані – і укладено інтерактивну карту, за допомогою якої можна переглянути результати роботи понад 500 шкіл області.

Центр обслуговування Городоцької ОДПІ інформує та роз’яснює

        Під час зустрічі із платниками податків начальник відділу обслуговування платників Роман Байбак зазначив, що у липні 2017 року з питань отримання адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та приймання звітності до Городоцької ОДПІ звернулось 10072 суб’єкти господарювання, яким надано 1433 адміністративних послуг.

На Городоччині функціонуватимуть мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

10 серпня 2017 року, за результатами проведення наради Міністра юстиції України Павла Петренка щодо проведення комплексу заходів з роз’яснення земельної реформи, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області підготував графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на період з 14 серпня 2017 року до 14 жовтня 2017 року.

 Повідомляємо, що мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги у вищезазначений період працюватимуть у 173 селах та селищах Львівщини.

Запрошуємо краян разом відсвяткувати День Державного Прапора та 26-у річницю незалежності України

Сьогодні, 16 серпня, відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України, яке провів голова районної ради В.Більовський за участю заступника голови райдержадміністрації П.Стахіва, міського голови Городка Р.Кущака, керівників структурних підрозділів РДА та представників громадськості.  Учасники наради остаточно затвердили та погодили заходи свят.

ПРОГРАМА

Водії та батьки, будьте уважними! На дорозі ваші діти!

Кількість дорожньо-транспортних пригод зростає у період канікул та на початку навчального сезону, – стверджують працівники поліції.

Одна з причин аварій – нехтування важливими правилами як водіями, так і самими пішоходами в тому числі і дітьми. Правоохоронці звертаються до батьків ще раз пригадати дітям прості і загальновідомі речі з основ безпеки на дорозі.

Пояснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та розповідаючи про наслідки від порушень, ви вбережете їх від трагічних помилок на автошляхах. Не слід нехтувати безпекою і водіям транспортних засобів.

Сторінки