Новини РДА

Старшокласникам Великолюбінської ЗОШ розповіли про військову службу

Сьогодні, 18 травня, з метою військово-патріотичного виховання, старшокласники опорного Великолюбінського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. взяли участь в оглядовій екскурсії військової частини с.Новий Калинів. Школяри ознайомилися із діяльністю військової частини та основними аспектами військової служби у ЗСУ.

Третя неділя травня - День пам’яті жертв політичних репресій

Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні внаслідок політичних репресій комуністичного режиму, спочатку з’явився в національному календарі країни наприкінці 90-х років і носив назву "День пам’яті жертв голодомору", відображаючи в своєму формулюванні одне з найтяжчих злочинів проти людяності тієї безжальної влади. Відзначався в четверту суботу листопада (Указ Президента України № 1310/98 від 26-го листопада 1998-го року).

Закриття підприємницької діяльності

Городоцька ОДПІ інформує що, підставою для зняття фізичної особи - підприємця як платника податків з обліку у відповідному контролюючому органі є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням.

Дата зняття з обліку фізичної особи - підприємця відповідає даті отримання відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

Увага! Зміни в анонсі!

Шановні краяни, виступ колективів Пустомитівського району, який був запланований на 20 травня в Народному домі м.Городок, в рамках проведення ІІ Етно-фесту гостинності, переноситься на невизначений термін. Про дату та час проведення заходу інформуватимему додатково. 

23 травня пам’ять новітніх Героїв вшанують у навчальних закладах, де вони навчались

Сьогодні, 17 травня, голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк провів робочу нараду із керівниками ЗНЗ району, де навчалися новітні Герої. Зустріч проведено з метою планування заходів щодо гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та бійців АТО. Очільник району акцентував увагу на постійному інформування членів родин загиблих Героїв про заходи, які проводяться в навчальних закладах. Також Володимир Ременяк наголосив на проведенні тематичних заходів до Свята Героїв, зокрема анонсував про патріотичний автопробіг, який відбудеться  23 травня.

У День вишиванки городківчани зібралися на флешмоб

Сьогодні, 17 травня, у День української вишиванки, на площі перед храмом Благовіщення Пресвятої Діви Марії м.Городок відбувся флешмоб. Працівники державних структур міста та району, представники громадських організацій, молодь та усі небайдужі краяни зібралися, аби засвідчити любов та повагу до національного одягу нашої країни і спільно виконали відомі усім пісні "Два кольори...", "Рідна мати моя...", "Мамина сорочка".

Нові вимоги до реквізитів касового чека при реалізації пального

Законом України від 20.12.2016 №1791-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (далі – Закон №1791) внесено зміни до п. 11 ст.

Городоцька гімназія привітала Дарину Григу з перемогою на чемпіонаті України з шахів

Вчора, 16 травня, в приміщенні Городоцького НВК №2 відбулася урочиста лінійка, присвячена перемозі Дарини Григи на чемпіонаті України з шахів 2018 року серед дітей віком до 10 років.

З вітальними словами до вихованки гімназії  звернулися: директор навчального закладу Петро Продивус, її перший  наставник  Микола Матвієнко, тренер чемпіонки, міжнародний майстер Андрій Грех, завідувач методкабінету  відділу освіти РДА Орися Войціцька, заступник міського голови Степан Попко.

Сторінки