Новини РДА

Нарада з суб'єктами господарювання

26 березня  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Ковальчук провів нараду з суб’єктами господарювання, які у законний спосіб не оформили право користування земельними ділянками відповідно до опрацьованого переліку.

Консультація Міністра юстиції України на тему:"Як проголосувати не за місцем реєстрації"

 

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь-ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно?

Микола Саєнко

 

Перш за все, хочу наголосити, що невід'ємним правом громадянина України є право вільно обирати владу.Проголосувати на виборах президента, звичайно, зможуть і внутрішньо переміщені особи.

 

Черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Заступником начальника управління – начальником відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області Максимом Козирєвим проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Деклараційна кампанія 2019».

Надаєте репетиторські послуги – задекларуйте отримані доходи до 1 травня 2019 року

Городоцьке управління Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що відповідно до положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ) дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх на території України.

Нарада з питань проведення весняного призову на строкову військову службу

25 березня заступник голови райдержадміністрації – голова призовної комісії – Павло Стахів провів нараду щодо  проведення весняного призову на строкову військову службу в Городоцькому районі.

На Городоччині існує потужний та досі маловідомий туристичний потенціал

Сьогодні, 22 березня, пройшов завершальний другий день VII регіональної науково-практичної конференції «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму», організованої Інститутом економіки і туризму спільно з Городоцькою райдержадміністрацією. Захід відбувся на території ТОВ «Логістична компанія «Захід Ресурс» м.Городок.

Визначено переможців конкурсу малюнку «Вода – джерело життя»

Переможців конкурсу дитячого малюнку «Вода – джерело життя», який присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів, визначено. На адресу департаменту екології та природниї ресурсів облдержадміністрації надійшло 355 робіт авторів з усієї Львівщини, яким небайдужа проблема чистої води та охорони навколишнього природного середовища.

Сторінки