Новини РДА

День професійного свята юні шахісти Городоччини провели за дошками

Сьогодні, 20 липня, у Городоцькій РДА  відбувся сеанс одночасної гри з шахів, присвячений Міжнародному дню цього виду спорту. В грі взяли  участь 5 вихованців шахового клубу «Е2-Е4»: Юліана Войтко, Вікторія Пронько, Володимир Мотика,  Остап та Максим Карп’яки.

Сеансер: майстер ФІДЕ Володимир Мелешко.

Після гри, в якій переміг досвідчений тренер, учасників заходу зі спортивним святом привітав заступник голови райдержадміністрації Павло Стахів. 

"Круглий стіл" у Городоцькій ОДПІ

Фахівцями Городоцької ОДПІ проведено «круглий» стіл, під час якого зазначено, що Постановою Кабінету Міністрів України (далі – ПКМУ №375) внесено зміни до Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, затвердженого ПКМУ від 15.01.2004 №44.

Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2017-2018 років

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Київській області пропонує виконати наступні заходи:

-       своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

-       провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

Інформує районний Центр зайнятості

Сьогодні, 19 липня, до Городоцького районного центру зайнятості в черговий раз завітали представники підприємства "Фуджікура" і провели «Презентацію роботодавця». Рекрутер підприємства розповіла про їхню діяльність,  ознайомила присутніх з вакансіями, заробітною платою та умовами праці. Учасники заходу також 
довідалися про специфіку роботи, соціальні гарантії, механізми мотивації працівників на підприємстві тощо. 

Щотижнева нарада в РДА

Вчора, 18 липня, в райдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу, яку провели голова райдержадміністрації В.Ременяк та голова районної ради В.Більовський. Керівника фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович доповів про виконання показників бюджету усіх рівнів, проведену роботу щодо фінансування мікропроектів, сплату акцизного податку.

Сьогодні в РДА обговорили реалізацію заходів на попередження пожеж в екосистемах

Сьогодні, 18 липня, голова райдержадміністрації В.Ременяк провів робочу нараду щодо реалізації заходів, спрямованих на попередження та протидію можливим загрозам життю та здоров’ю громадян про виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежами в природних екосистемах. Під час наради була доведена інформація про стан пожежної безпеки в природних екосистемах внаслідок спалювання сухої трави та сміття, а також обговорено негативні наслідки таких пожеж, що завдають шкоди населенню та довкіллю.

Алгоритм розрахунку податкової знижки за навчання

Під час зустрічі із платниками податків, фахівці Городоцької ОДПІ нагадали, що порядок застосування податкової знижки визначений статтею 166 Податкового кодексу України.

Алгоритм нарахування податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку на суму витрат, понесених за навчання за наслідками звітного податкового 2016 року розраховується наступним чином:

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка звернувся з публічним листом до Єпископа Львівського і Галицького УПЦ Філарета зі зверненням вжити відповідних заходів, які б запобігли повторенню інцидентів, прийняти зважені рішення щодо сп

Сьогодні, 17 червня, відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олега Синютки з Правлінням громадської ради, під час якої представили усіх керівників структурних підрозділів Львівської ОДА.

Голова облдержадміністрації наголосив на необхідності дотримуватися трьох принципів, які є основою ефективної співпраці, зокрема критика, контроль та спільні дії.

«Основним завданням для кожного керівника структурного підрозділу є налагодження співпраці з громадськістю», - зазначив Олег Синютка.

Сторінки