Новини РДА

На Городоччині виконано близько 90% районних програм: відзвітувала Колегія райдержадміністрації про роботу у 2017 році

Підсумкове засідання Колегії Городоцької районної державної адміністрації відбулось сьогодні, 15 грудня.  Під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Ременяка та голови районної ради Володимира Більовського  було обговорено районний бюджет на 2018 рік, а також виконання районних програм у 2017 році та перспективи на 2018 рік

Профорієнтаційні екскурсії тривають

14 грудня, в рамках реалізації Обласної програми "Молодь Львівщини" та програми "Молодь Городоччини на 2017 рік", було проведено профорієнтаційну екскурсію на ТзОВ "Бадер Україна" для школярів 9-их класів Городоцької загальноосвітнньої школи №3 імені Героя України Івана Бльока. 

Городоцька делегація взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня ліквідатора

Сьогодні, 14 грудня, делегація Городоччини, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Павла Стахіва та голови районної громадської організації "Союз Чорнобиль України" Галини Ріттер, взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, який пройшов біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» у Львові. 

У межах заходів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та представники громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».

Робота підрозділу обслуговування платників Городоцької ОДПІ за листопад 2017 року

         У листопаді 2017 року з питань отримання адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та приймання звітності до Городоцької ОДПІ звернулось 7105 суб’єктів господарювання, яким надано 1811 адміністративних послуг.

УВАГА! Триває збір підписів про перенесення кінцевої зупинки маршруток на Приміський або Головний залізничний вокзали!

Інформуємо: на офіційному інтернет-сайті Львівської обласної ради триває збір підписів на підтримку електронної петиції щодо перенесення кінцевої зупинки маршруток Городоцького напрямку на Приміський вокзал або АС-8 (автовокзал «Двірцевий», поруч із головним залізничним вокзалом м.Львів).

 

Якщо ви згідні з вимогами петиції – перейдіть за посиланням та підпишіть петицію (потрібно зареєструватись).

В історико-краєзнавчому музеї Городка відкрито останню, в цьому році, виставку

У Городоцькому історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки "Посвячене життя", присвяченої 150-ї річниці від дня народження Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Світлини, що розміщені на банерах та представлені перегляду, яскраво ілюструють життєвий шлях найвизначнішого митрополита української греко-католицької церкви.  

10 мешканців району без помилок написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

На Українському радіо вчора, 12 грудня, підбили підсумки акції Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який усі охочі писали 9 листопада, в День української писемності та мови.

Як повідомило Українське радіо, в рамках Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності було отримано 28 999 радіодиктантів. З них близько 17,5 тисячі листів надійшло звичайною поштою, а ще 11,5 тисячі – електронною.

Цього року диктант без помилок написали 124 людини. Серед них є чимало наших краян, а це: Бурда Галина (Городок), Векляк Галина (Городок), Гаян Лілія (Городок),

Відкрито ще один тренажерний майдачик

13 грудня в с.Братковичі відбулась церемонія урочистого відкриття майданчика з тренажерним обладнанням, що встановлений згідно "Програми облаштування дитячих ігрових та тренажерних майданчиків в Городоцькому районі на 2017 рік". Зі словами привітань виступили голова райдержадміністрації Володимир Ременяк, голова районної ради Володимир Більовський, депутат районної ради Омелян Дунас та сільська голова Олена Стасів.

Сторінки