Новини РДА

Розмір соціальних виплат після підвищення прожиткового мінімуму

В Україні з 1 грудня 2018 року зросте прожитковий мінімум. Він становитиме 1853 грн (був 1777 грн) на одну особу на місяць. Відповідно зростуть і всі соціальні допомоги, які до нього прив’язані.

Прожиткові мінімуми для основних соціальних і демографічних груп населення

З 1 грудня вони будуть такі:

У Вовчухах відкрили пам’ятну дошку Степану Паньківському

Сьогодні, 16 листопада, у с.Вовчухи відкрили та освятили меморіальну дошку Степану Паньківському. Чин освячення провели місцеві священики о.Роман та о.Степан. Згодом до присутніх звернувся народний депутат України Ярослав Дубневич, який відзначив величезну роль Степана Паньківського у встановленні Української держави у 1918 році.

Відповідальність за порушення терміну реєстрації податкової накладної

Городоцьке управління  ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п. 28 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, від 21 лютого 2018 року податкова накладна/розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій:

- прийнято та набрало чинності рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН;

набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН;

Єдиний податок для четвертої групи

Городоцьке управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що згідно з п. 291.5 прим.1 ст. 291 Податкового кодексу України не можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи:

Інформує УСЗН

Управління соціального захисту населення інформує про завершення виплати одноразової  допомоги на придбання  навчального приладдя дітям з багатодітних сімей, у яких виховується 4 і більше дітей віком до 18 років  ( включно), а також дітям, які навчаються у закладах вищої освіти 1-4 рівнів акредитації та у професійно-технічних навчальних закладах на денній формі навчання до 23 років. Сума виплати становить 127 грн. на одну дитину.

Уряд визначив офіційні вихідні дні на Новий рік та Різдво-2019

Так, спершу українці матимуть 3 дні для відпочинку на католицьке Різдво –  23,24 та 25 грудня. Водночас вихідний 24 грудня (понеділок) доведеться відпрацювати перед тим – 22 грудня (субота).

Три дні відпочинку буде і на Новий рік – 30, 31 грудня 2018 року та 1 січня 2019 року. Понеділок, 31 грудня, слід буде відпрацювати 29 грудня (субота).

На Різдво за Юліанським календарем відпочиватимемо 5,6 і 7 січня 2019 року.

До уваги водіїв!

У зв’язку з погіршенням погодних умов, працівники поліції наголошують водіям транспортних засобів на необхідності заміни літньої шини на зимову. Під час керування автомобілем проявляти уважність та обережність, чітко дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, обирати безпечну швидкість та дистанцію руху, уникати різкого гальмування та маневрування транспортним засобом.

Підсумували результати роботи за тиждень

Сьогодні, 14 листопада, в райдержадміністрації відбулася чергова робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу.  Провели зібрання голова райдержадміністрації Володимир Ременяк та голова районної ради Володимир Більовський.  Про фінансові показники району доповів у своєму виступі керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович, який також окремо інформував про сплату податку та землю.

Сторінки