Новини ОДА

"Асоціація "Єврорегіон Карпати - Україна" втретє проводить конкурси освітніх, культурних та медійних обмінів

7 серпня Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» провела засідання Конкурсної Ради конкурсів що проводяться у рамках Програми «Змінимо країну разом».

Громадянське суспільство запрошують взяти участь у конкурсах та грантах

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА інформує про актуальні конкурси та гранти для громадянського суспільства на серпень 2020 року від громадської організації «Інформаційно-аналітичний центр «Громадський Простір».

Портал «Громадський простір» – це багатофункціональна веб-платформа для розвитку громадянського суспільства, через сервіси та інструменти якої відбувається постійна взаємодія, комунікація та навчання представників громадськості.

Конкурси на серпень:

Майже 8,1 мільярда гривень податкових платежів надійшло від платників податків до місцевих бюджетів у січні-липні

Протягом січня-липня 2020 року платники податків Львівщини сплатили до місцевих бюджетів області 8094,7 млн. грн. податкових платежів. Порівнюючи з січнем-липнем 2019 року надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що контролюються Головним управлінням ДПС у Львівській області, до місцевих бюджетів області зросли на 271,1 млн. грн., або на 3,5 відсотка» − констатував начальник Головного управління ДПС у Львівській області Ігор Комендат.

Бюджетоформуючими податками в складі доходів місцевих бюджетів залишаються:

Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС

Обговорювалися, зокрема, питання зміни стратегії боротьби з COVID-19, збільшення тестування населення, посилення контролю за дотриманням умов самоізоляції та відслідковування можливих контактів.

У понеділок, 10 серпня, під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Денис Шмигаль зазначив, що, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, Уряд запроваджує щоденну роботу державної комісії ТЕБ та НС та посилює заходи контролю за дотриманням правил карантину. 

Медики нагадують: вакцинація стосується кожного

На сьогодні Львівська область повністю забезпечена всіма необхідними вакцинами для проведення профілактичних щеплень, про це розповіла експерт департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Наталія Гончар.

Доступність вакцини та сама процедура вакцинації на сьогодні не є проблематичним процесом.  Як показує практика, легше та дешевше попередити хворобу, аніж лікувати її.

З нагоди відкриття 121-го театрального сезону у Львівській опері відбудеться гала-концерт

Після місяців очікувань та тиші, у залі Львівської національної опери знову зазвучить музика й голоси солістів театру.

«Гала-концерт до відкриття 121-го театрального сезону стане ексклюзивним дійством у камерній, навіть інтимній атмосфері. Для артистів театру та всього 100 слухачів цей вечір стане сплеском тих почуттів, які ми прагнули знову відчувати, довгі місяці поспіль не маючи можливості творити й сприймати живі емоції спілкування з мистецтвом» - зазначає  генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун 

Державна комісія ТЕБ та НС розглянула питання щодо погіршення епідемічної ситуації в Україні

7 серпня відбулося засідання Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглядалися питання щодо погіршення епідемічної ситуації, яка склалася в Україні у зв’язку із суттєвим збільшенням кількості захворілих на COVID-19.

Одним із питань, яке було розглянуто комісією — підготовка до внесення змін в Урядову постанову № 641 в частині розширення та змін до переліку критеріїв, які впливають на встановлення різного рівня карантинних обмежень. 

За добу Covid-19 підтвердили у 130 мешканців області

За попередню добу госпіталізовано з підозрою на коронавірус 56 осіб. Скеровано на самоізоляцію 62 особи. Перебувають у стаціонарах 1298 хворих.

Сторінки