Новини ОДА

«Хочу, щоб усі ви стали учасниками цього процесу – побудови кращого життя», - Олег Синютка під час відкриття обговорення Стратегії розвитку Львівщини

Сьогодні, 21 серпня, розпочалось обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року.

Участь в урочистому відкритті взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

У Львівській ОДА напрацювали план дій щодо боротьби наркоманією та алкоголізмом серед дітей

20 серпня заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук зустрілась із директором Державної агенції з вирішення проблем, пов’язаних з алкоголем Республіки Польща Кшиштофом Бжузкою.

У зустрічі також взяли участь директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, представник департаменту охорони здоров’я облдержадміністраці, представники Центру громадського здоров’я, Загальноцерковного реабілітаційного центру «Назарет» та кафедри соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка».

Понад 179 мільйонів гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону

За сім місяців 2018 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС, сплатили до державного бюджету понад 179 мільйонів гривень військового збору, що на 55 мільйонів гривень більше від показників відповідного періоду минулого року.

Про це повідомили у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС.

Зокрема, у липні цього року надходження військового збору склали 27 млн грн, що на 6 мільйонів гривень більше, ніж було перераховано у червні  2017 року.

У День Прапора будівлю Львівської ОДА прикрасять синьо-жовтими стягами

23 серпня з нагоди Дня Прапора будівлю облдержадмністрації прикрасять синьо-жовтими стягами довжиною 11 метрів.

“Запрошуємо мешканців області 23 серпня о 8:30 год прийти до будівлі адміністрації, бо вже о 9 годині ми урочисто підніматимемо прапор. Це відбуватиметься уніфіковано на всій території України. Прапор підніматиме наша чемпіонка Христина Погранична”, - зазначила т.в.о. директора внутрішньої та інформаційної політики Львівської  ОДА Ольга Березюк.

Також діти даруватимуть військовим листівки, розмальовані власноруч.

Наші захисники повинні відчувати, що держава і люди дбають про них та їхні родини, - Олег Синютка

Сьогодні, 20 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з членами родин військовослужбовців, які загинули під час проведення Операції об'єднаних сил та членами родин Героїв Небесної Сотні.

Участь у засіданні також взяв перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус.

Загиблих Героїв, які віддали своє життя, захищаючи нашу країну, вшанували хвилиною мовчання.

Аграрії Львівщини розпочали посів озимих культур

Одночасно із збором врожаю аграрії Львівщини розпочали посів озимих культур урожаю 2019 року.

За інформацією сільгоспвиробників, прогнозована площа посіву озимих зернових культур під урожай 2019 року становитиме 118,5 тис га, що на 13,0 тис га більше до 2018 року.

Озимі зернові культури є більш урожайними у порівнянні із ярими зерновими. Окрім того, збільшення озимого клину у структурі посіву зменшує напруженість у період проведення весняно-польових робіт.

Опорні школи Львівщини охоплять навчанням більше 25 тисяч дітей

Для створення належних умов в опорних школах Львівщини в програмі розвитку освіти області передбачено 20,4 млн грн, а також 10,8 млн грн на заклади освіти із високим результатом досягнень при вивченні предметів природничо-математичного циклу.

Про це сьогодні, 20 серпня, під час апаратної наради повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

До першого класу цьогоріч піде на майже 2 тисячі більше дітей, ніж торік

До першого класу у Львівські області цьогоріч підуть 30282 дитини, що на 1941 більше, ніж торік.

Про це сьогодні, 20 серпня, під час апаратної наради повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

«На підготовку вчителів до роботи в межах проекту «Нова українська школа» скерували 28,5 млн грн та підготували 3806 педпрацівників, які з нового навчального року працюватимуть у перших класах. Загалом на створення нового освітнього середовища передбачено з державного бюджету 99.4 млн грн», - розповіла Любомира Мандзій.

Сторінки