У департаменті охорони здоров’я ОДА проведуть службову перевірку щодо неетичної поведінки медпрацівників під час заходів з мобілізації

Впродовж останніх днів у засобах масової інформації поширюються повідомлення від Львівського обласного військового комісаріату та деяких представників органів місцевого самоврядування щодо неявки військовозобов’язаних медиків до районних військових комісаріатів через їхні «захворювання», а також видачу медичних довідок, які сприяють призовникам уникнути мобілізації.

В.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Голдун 5 серпня 2014 року надіслав запит до Львівського обласного військового комісаріату щодо надання конкретної інформації про можливі факти перешкоджання у роботі військових комісаріатів, зловживань, неетичної поведінки зі сторони керівників медичних закладів чи окремих медичних працівників під час проведення заходів з мобілізації.

Після отримання інформації від обласного військового комісаріату буде проведено об’єктивну і принципову службову перевірку і дано належну оцінку діям кожного медичного працівника хто зганьбив лікарську честь у скрутний для держави час.