Положення про функціонування офіційного веб-порталу районної державної адміністрації

ГОРОДОЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 лютого № 33

Про затвердження Положення

про функціонування офіційного

веб-порталу районної

державної адміністрації   

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.01.2002 №3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» та від 29.08.2002 №1302 «Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади»:

1. Затвердити Положення про функціонування офіційного веб-порталу Городоцької районної державної адміністрації, що додається.

2. Визначити сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації головним виконавцем із забезпечення функціонування офіційного веб-порталу Городоцької районної державної адміністрації (надалі – веб-портал).

3. Структурним підрозділам та апарату районної державної адміністрації забезпечувати розміщення і постійне оновлення інформації на офіційному веб-порталі відповідно до Положення про функціонування веб-порталу.

 4. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації відповідно до Положення про функціонування веб-порталу:

         - визначити осіб, відповідальних за оперативність і своєчасність наповнення веб-порталу;

         - письмово інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації щодо призначення (зміни) відповідальних осіб за наповнення веб-порталу, підготовку та надання інформаційних повідомлень.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Б.Степаняка.

  

Голова районної

державної адміністрації                         (підпис)                                 О. Дунас