Богдан Матолич доручив провести аналіз виявлених порушень фінансової дисципліни в роботі бюджетних установ

23 серпня під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Михайловича Матолича відбулося  засідання обласної робочої групи з питань погашення податкового боргу, мобілізації надходжень до бюджетів усіх рівнів та ефективного використання бюджетних коштів

На засіданні заслухано питання про очікуване виконання планових показників із надходження доходів до місцевого та державного бюджетів у жовтні 2013 року, а також про виявлені порушення фінансової дисципліни в роботі бюджетних установ за 9 місяців 2013 року.

З даних питань члени робочої групи заслухали керівництво Головного управління Міндоходів у Львівській області, спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального головного управління Міндоходів у Львівській області, департаменту фінансів облдержадміністрації, державної фінансової інспекції у Львівській області.

Зазначимо, у жовтні 2013 року очікувані надходження до місцевих бюджетів податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що контролюються органами Міністерства доходів і зборів України у Львівській області становитимуть 328,2 млн. гривень. У порівнянні із відповідним періодом 2012 року до місцевих бюджетів надійде на 1,4 млн. грн. або на 0,4 відсотка більше.

Упродовж січня-вересня 2013 року Державна фінансова інспекція у Львівській області здійснювала контроль за цільовим та ефективним використанням коштів бюджетів усіх рівнів, збереженням державного і комунального майна, інших активів держави.
Всього за звітний період проведено 294 ревізії підприємств, установ та організацій різних форм власності на території Львівської області.

Крім того, проведено два державних фінансових аудити виконання місцевих бюджетів, один державний фінансовий аудит виконання бюджетної програми, п’ять державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання та п’ять ревізій виконання місцевих бюджетів.

За підсумками  розгляду питань директорам департаментів облдержадміністрації доручено провести аналіз виявлених порушень фінансової дисципліни в роботі бюджетних установ за 9 місяців 2013 року та вжити заходів щодо їх усунення і недопущення у майбутньому. Крім того, доручено продовжувати контроль щодо виконання розрахункових показників за доходами до місцевих бюджетів.