Департамент охорони здоров’я ЛОДА здійснює постійний моніторинг медійного простору Львівщини на предмет інформування населення щодо соціально-небезпечних інфекцій

З метою певного контролю за різноманітністю тематик, інформаційною наповненістю ЗМІ, а також з метою оцінки якості інформації щодо медичної галузі Львівщини, департамент охорони здоров’я Львівської  облдержадміністрації із 2004 року здійснює моніторинг цих публікацій в інформаційному просторі Львівської області.

Так, щотижнево спеціалісти департаменту здійснюють моніторинг 26 інформаційних порталів Львівщини та 6 обласних найбільш тиражованих газет області, 15 міських та районних газет.

В інформаційно-аналітичній довідці є постійні рубрики такі, як «Реформування галузі», «Соціально-небезпечні інфекції», «Нещасні випадки», «Реформування екстреної медичної допомоги», «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства», пілотний проект «Державне регулювання цін на ліки для осіб з гіпертонічною хворобою».

Варто відзначити, що за 9 місяців 2013 року соціально-небезпечним інфекціям було присвячено 6 телепередач про ВІЛ/СНІД та туберкульоз, 73 інформації про туберкульоз та 57 інформацій про ВІЛ/СНІД, опублікованих у ЗМІ.

Також, як повідомляють у департаменті охорони здоров’я ЛОДА,  у рубриці «Основні новини ДОЗ ЛОДА» порталу Львівської обласної державної адміністрації опубліковано 89 інформаційних повідомлень медичної тематики, на інформаційному порталі МОЗ України розміщено понад 60 інформацій з медичного життя Львівської області.