У 2013 році для Львівщини передбачено 4 917 900 тис. грн. на забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в області триває реалізація програми із забезпечення житлом пільгових категорій громадян. Відповідно до бюджетної програми «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» у 2013 році для Львівщини на закупівлю помешкань цій категорії громадян передбачено 4 917 900 тис. грн.

Зазначимо, що розпорядником коштів визначено департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07.08.2013 року № 547 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів».

На сьогодні триває формування списків осіб із числа учасників бойових дій на території інших держав, у тому числі тих, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, а у разі їх смерті членів сімей, за якими згідно з чинним законодавством зберігається право подальшого перебування на квартирному обліку. Серед цих осіб претендентами на отримання житла є громадяни, які відповідно до чинного законодавства потребують поліпшення житлових умов і станом на 1 січня 2013 року перебували на квартирному обліку за місцем реєстрації і мали право на отримання житла за зазначеною Програмою та перебувають на квартирному обліку до цього часу.

Нагадаємо, у 2012 році за Програмою «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів», відповідно до коштів, передбачених у державному бюджеті, в області було закуплено 9 квартир для воїнів-інтернаціоналістів.