Богдан Матолич бере участь у ХХІІІ Міжнародному Економічному Форумі у Криниці(Республіка Польща)

Цими днями у місті Криниця, Республіка Польща проходить ХХІІІ Міжнародний Економічний Форум за участю першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Богдана Матолича.

В рамках заходу заступник очільника області взяв участь у інавгураційній сесії ХІІІ Міжнародного економічного форуму, у конференції під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула. Сьогодні, 4 вересня Б.Матолич зустрінеться із маршалком Малопольського Воєводства Республіки Польща Марком Совою, а також керівником французького регіону Рона-Альпи.

Зокрема, Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час зустрічей із європейськими політиками запевнив усіх, що Україна не зійде із європейського шляху. За його словами, підписання Угоди про асоціацію з ЄС і про зону вільної торгівлі – це стратегічне завдання України у 2013 році, адже завдяки асоціації з Євросоюзом уже у близькій перспективі можна сподіватися на збільшення торговельних оборотів України на 2–3 %, що, своєю чергою, спричинить зростання валового внутрішнього продукту на 1 %. Він також наголосив, що незалежною у повному значенні цього слова Україна стане тоді, коли їй вдасться диверсифікувати постачання енергоносіїв. “Зближення України з ЄС – це українська національна ідея. То ж, якщо в Україні відбудеться референдум щодо євроінтеграції, то можна сподіватися на 60–80-відсоткову підтримку курсу на зближення з ЄС”, – запевнив О.Вілкул.

Нагадаємо, у Криницькому форумі беруть участь багато гостей світу політики, науки та бізнесу. Окрім Інвестиційного форуму у Тарнові, криницька зустріч супроводжується також Форумом охорони здоров’я та Форумом регіонів. Під час триденного форуму заплановано понад 160 дискусійних панелей, в яких візьмуть участь загалом близько 3 тис. учасників та гостей з Європи, Азії та США.