Список керівників органів місцевого самоврядування району

 

 №

  Назва ради

 

Посада

ПІБ

Робочий телефон

1

  Бартатівська сільська

   рада

голова

Островський Андрій Олексійович

(231)31-197

секретар

Ригун Оксана Степанівна

(231)31-197

2

  Братковицька сільська рада

голова

Стасів Олена Ігорівна

(231)27-185

секретар

Селедець Галина Богданівна

(231)27-185

3

Бучалівська сільська рада

голова

Кузбит Ольга Костянтинівна

(231)27-888

секретар

Новіцька Марія Володимирівна

(231)27-888

4

Великолюбінська селищна рада

голова

Фабрига Йосип Ярославович

(231)24-136

заступник

Дунас Роман Теодозійович

(231)24-136

секретар

Грициняк Тетяна Вікторівна

(231)24-229

5

Вишнянська сільська рада

голова

Пастух Петро Федорович

(231)25-140

секретар

Климко Марія Євстахівна

(231)25-142

6

Галичанівська сільська рада

голова

Карапінка Олег Михайлович

(231)26619

секретар

 

(231)26619

7

Городоцька міська рада

голова

Кущак Роман Васильович

(231) 30-195

заступник голови

Проць Іван Володимирович

(231)30-433

заступник голови

Попко Степан Романович

(231)30-174

секретар

Віткова Юлія Богданівна

(231)30-451

8

Градівська сільська рада

голова

Легедза Мар’ян Богданович

(231)26-425

секретар

Отчич Марія Василівна

(231)26-425

9

Грімненська сільська рада

голова

Дідик Олеся Василівна

(231)27-527

секретар

Шпирало Наталя Іванівна

(231)27-527

10

Добрянська сільська рада

голова

Пронько Ярослав Михайлович

(231)25-647

секретар

Мілян Олександра Ярославівна

(231)25-647

11

Долинянська сільська рада

голова

Тирпак Ірина Олександрівна

(231)26-134

секретар

 

(231)26-134

12

Дубаневицька сільська рада

голова

Іванів Ганна Іванівна

(231)26-413

секретар

Іванчук Леся  Василівна

(231)26-413

3

Керницька сільська рада

голова

Артим Володимир Васильович

(231)27273

секретар

Марутяк Світлана Михайлівна

(231) 23-261

14

Кліцківська сільська рада

голова

Рубаха Іван Франкович

(231)27-542

секретар

Шведа Олександра Романівна

(231)27-542

15

Комарнівська міська рада

голова

Іваницький Тарас Іванович

(231)43-066

секретар

Шишка Данута Іванівна

(231)43-067

16 

 Мильчицька сільська рада

 голова

 Варениця Ольга Михайлівна

 

   

секретар

Венгрин Марія Ярославівна

     

17

Монастирецька сільська рада

голова

Федишин Надія Михайлівна

(231)27-630

   

секретар

Косаняк Марія Михайлівна

(231)27-630

   

18

Мшанська сільська рада

голова

Миндик Віктор Михайлович

(231)25-521

   

секретар

 Лещишин Ірина Романівна   

(231)25-521

   

19

Новосільська сільська рада

голова

Пілющак Людмила Іванівна 

(231)27-616

   

секретар

Збитова Іванна Степанівна

(231)27-618

   

20

Переможненська сільська рада

голова

Гладиш Оксана Миколаївна

(231)25-391

   

секретар

Бубняк Леся Олексіївна

(231)25-391

   

21

Підзвіринецька сільська рада

голова

Гавриленко Михайло Іванович

(231)27-420

   

секретар

Куріча Любов Федорівна

(231)27-431

   

22

Повітненська сільська рада

голова

Павлишин Микола Ілліч

(231)27-420

   

секретар

Карапінка Любов Михайлівна

(231)27-420

   

23

Речичанська сільська рада

голова

Цапок Петро Михайлович

(231)28-135

   

секретар

Матвій Любов Михайлівна      

(231) 28-135

   

24

Родатицька сільська рада

голова

Островський Степан Федорович

(231)26-336

   

секретар

Шкреметко Наталія Богданівна

(231)26-336

   

25

Суховільська сільська рада

голова

Торба Андрій Михайлович

(231)25-546

   

секретар

Курилець тарас Зіновійович

(231)25-546

   

26

Татаринівська сільська рада

голова

Купчак Іван Петрович 

(231)27-445

   

секретар

Сторожук Тетяна Іванівна      

(231)27-445

   

27

Тулиголівська сільська рада

голова

Сеньківський Петро Романович

(231)27-752

   

секретар

В”єнц Світлана Омелянівна        

(231)27-752

   

28

Тучапська сільська рада

голова

Возняк Людмила Миколаївна

(231)26-334

   

секретар

Ланцова Наталія Михайлівна

(231)26-334

   

29

Угрівська сільська рада

голова

Живчин Олег Йосипович

(231)26-724

   

секретар

 Проць Наталія Богданівна  

(231)26-724

   

30

Шоломиницька сільська рада

голова

Гриб Богдан Григорович

(231) 25-646

   

секретар

Щерб’як Марія Михайлівна

(231) 25-646