Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) земельної ділянки для будівництва господарських будівель та споруд з метою організації сільськогосподарського виробництва в с. Катериничі Бучалівської сільської ради Городоцьког

Повідомлення про оприлюднення проекту

Детального плану території (ДПТ)

земельної ділянки для будівництва господарських будівель та споруд з метою організації сільськогосподарського виробництва в

с. Катериничі  Бучалівської  сільської  ради

Городоцького району Львівської  області

 та звіту про Стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

 

 

1)     Детальний план території земельної ділянки для будівництва господарських будівель та споруд з метою організації сільськогосподарського виробництва в с. Катериничі, Бучалівської сільської ради Городоцького району Львівської області.

2)    Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Бучалівська сільська рада Городоцького району Львівської області.

Розробник ДПТ - ТзОВ « Інститут Геоінформаційних Систем ».

Розробник СЕО - ТзОВ « Інститут Геоінформаційних Систем ».

3)    Ознайомитись з проектом і надати зауваження та пропозиції до ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Бучали, вул. Миру, буд. 22, тел.: 0685825452.

Адреса сайту: http://www.gorodok-vlada.gov.ua/.

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Бучалівська сільська рада.

4)    Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ – не передбачено.  

 

Файли можна переглянути в розділі «Паспорти бюджетних установ»: http://gorodok-vlada.gov.ua/documents/decision