Щодо сплати задекларованих податків

Городоцький відділ податків і зборів з фізичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу громадян, що деклараційна кампанія 2020 року завершилась і податкові зобов'язання, визначені фізичними особами у поданих  деклараціях, повинні були сплачуватись до 01 жовтня 2020 року.

Загалом, станом на 01 жовтня поточного року громадянами території обслуговування Городоцького, Мостиського, Пустомитівського та Яворівського районів подано 1896 декларацій про майновий стан і доходи, в т.ч. 755 декларацій по доходах, які підлягають обов’язковому декларуванню та 1141 декларацій на отримання податкової знижки. За результатами обов’язкового декларування до бюджету має надійти 29623.1 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 5255.4 тис.грн. військового збору.

Звертаємо увагу, відповідно до  п.126.1 Податкового кодексу України, у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

 Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця поточного року.