Привітання голови райдержадміністрації Івана Сагана з Днем фізичної культури та спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Городоччина  завжди славилась своїми спортивними талантами, чемпіонами, майстрами спорту та і просто чудовими тренерами, які займаються по таких   видах спорту як: шахи, важка атлетика та гирьовий спорт, волейбол та гандбол, тхеквондо (ВТФ), бойовий гопак, айкідо, пауерліфтинг та  бодібілдинг,  стрільба з лука, художня гімнастика та спортивні танці,  настільний теніс, міні-футбол та футбол.

Наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше створити для цього відповідні умови. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району – це пріоритетне завдання влади. Загалом на Городоччині є 15  майданчиків з тренажерним  обладнанням, 2 майданчики з наливним покриттям, 6 майданчиків з штучним (трав’яним) покриттям.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

 

 

З повагою,

голова райдержадміністрації                              

Іван Саган