Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки ТзОВ «Кури Прикарпаття» в с. Угри, Городоцького району Львівської області

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки ТзОВ «Кури Прикарпаття» в с. Угри, Городоцького району Львівської області

 

Загальні положення

 1. 1.     Замовник СЕО

Угрівська сільська рада, Городоцького району, Львівської області (Львівська обл., Городоцький р-н, с. Угри, 81553)

 ЄДРПОУ:       04374737

Вид та основні цілі документу державного планування

Детальний план території розробляється з метою підвищення ефективності використання території, для будівництва та обслуговування об’єктів сільськогосподарського призначення (переробка, складування сільськогосподарської продукції). ДПТ розробляється на замовлення Угрівська сільська рада, Городоцького району, Львівської області згідно Рішення Угрівської сільської ради № 1715 від 06.02.2020 року. ДПТ охоплює територію площею орієнтовно 5,7980 гага, з яких 5,5591 га – площа проектованої ділянки.

Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення, параметри забудови земельної ділянки з метою розміщення об’єкту будівництва, формування принципів планувальної організації забудови, уточнення в більш крупному масштабі положень схеми планування території району, визначення планувальних обмежень  використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, формування пропозицій щодо можливого розташування об’єкту з користування надрами в межах однієї проектної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади, заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території району, згідно п.4.1. ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Територія ДПТ знаходиться в південно-східній частині с. Угри (в межах населеного пункту) Раніше на території проектування розташовувався господарський двір, який зараз не функціонує. На даний час нежитлові капітальні будівлі в межах проектованої ділянки знаходяться в приватній власності.

Згідно інформації в Публічній кадастровій карті України, ділянка не сформована, кадастровий номер не присвоєно, КОАТУУ: 4620988000, Зона: 23, Квартал: 000.

Ділянка проектування розташована біля південної межі с.Угри на відстані 400м від сільського центру.

Навколо ДПТ розташовані:

-        з північної межі – вул. Лісова та озеленені території;

-        з південної – озеленені території, озера;

-        із західної межі – територія об’єктів виробничого призначення (кузня, млин, склади);

-        зі східної межі – озеленені території, стадіон.

Планувальними обмеженнями стосовно ділянок проектування наступні:

- мінімальна відстань забудови від меж ділянки – 1,5м;

- мінімальна відстань до ЧЛ вулиці від забудови – 8м від виробничої/3м від адміністративної;

- мінімальна відстань до житлової забудови від проектованих виробничих та складських будівель/адмінбудівлі – 50м/8м;

- СЗЗ ЛокОС – 25м;

- охоронна зона ЛЕП 10 кВт та ТП 10/04 кВ – 10м;

- відстань по горизонталі від проекцій крайніх  проводів ЛЕП при їх найбільшому відхиленні  до найближчих частин виробничих будинків – 2м;

- мінімальна відстань від проектованих та існуючих будівель до водних об’єктів  – 75м (врахування СЗЗ 50м проектованого об’єкту та охоронної зони водойм 25м).

Загальна площа  проектованої ділянки – 5,5591 га.

В цих межах пропонується облаштування території для обслуговування існуючих (4454,7 м2) та проектованих (2053,2 м2) будівель  виробничого призначення. Решта території в межах ДПТ – територія в межах ЧЛ вулиці Лісової.

В межах ДПТ детально передбачено наступні види використання території:

- територія виробничого призначення – територія проектованої ділянки;

- територія транспортного призначення – ЧЛ вулиці.

Забезпечення ділянок передбачається від існуючих мереж в межах з ДПТ та від проектованих. Передбачається встановлення трансформатора поруч з ЛЕП 10кВт, локального септика для поверхневих стоків та локальних очисних споруд, встановлення водонапірної вежі, свердловини для потреб проектованого об’єкту. До всіх будівель пропонується провести мережі водопостачання та каналізації від проектованих інженерних споруд в межах ділянки. Забезпечення пожежогасіння можливе від проектованого гідранта.

В склад заходів по інженерній підготовці території, згідно з характером наміченого використання та планувальної організації території, включені:

А)  вертикальне планування території;

Б)  поверхневе водовідведення.

Територія проектованого району щодо вертикального планування переважно сформована,  тому  потребує лише часткової інженерної  підготовки.

Схему вертикального планування розроблено на топопідоснові М 1:500 з січенням горизонталей 0,5 м (подано в масштабі 1:1000). На схемі приведені напрямки і величини проектованих ухилів вулиць і проїздів, а також проектовані та існуючі відмітки по осі проїзної частини на перехрестях та в місцях основних перегинів поздовжнього профілю.

Організацію поверхневого стоку передбачається здійснити відкритою водовідвідною системою (кюветами, канавами або лотками) та закритою (дощова каналізація), в поєднанні із заходами по вертикальному плануванню.

Також передбачено ряд заходів для забезпечення цивільного захисту населення кварталу.

Розроблення детального плану території забезпечить планувальну організацію та розвиток цієї території, визначення організації, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації ділянки для ефективного використання відповідно до цільового призначення.

Облаштування земельної ділянки ТзОВ «Кури Прикарпаття» в с. Угри, Городоцького району Львівської області, забезпечить покращення інфраструктури території, створить нові робочі місця та надходженнями в місцевий бюджет. Це позитивно вплине на соціально-економічний розвиток території та за умови дотримання технологічних вимог та високих стандартів забезпечить сталий розвиток території.

Проект необхідно розробляти у відповідності до:

-         Земельного, Водного та Лісового кодексів України;

-         Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

-         Закону України «Про відходи»;

-         Закону України «Про охорону атмосферного повітря»;

-         Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;

-         Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»;

-         Закону України «Про природно-заповідний фонд України»;

-         Закону України «Про екологічну мережу України»;

-         Закону України «Про охорону земель»;

-         Закон України «Про рослинний світ»;

-         Закону України «Про тваринний світ»;

-         Закону України «Про мисливське господарство та полювання»;

-         Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»;

-         Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку»;

-         ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій»;

-         ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій»;

-         ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів»;

-         ДСП -173 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»;

-         ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд»;

-         ДБН В.2.5-75:2013 «Каналізація. Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування»;

-         ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування»;

-         ДСТУ-Н Б В.1.1-27:2010 «Будівельна кліматологія»;

-         ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»;

-         ДБН В.2.2-8-98. «Підприємства, будівлі і споруди по зберіганню та переробці зерна»;

-         ВНТП-АПК-04.05 Підприємства птахівництва.

-         ДСТУ-Н Б Б.1-1-12:2011 «Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)»;

-         СНіП 1.02.01 "Охорона навколишнього природного середовища";

-         Наказу міністерства охорони здоров'я України № 173 від 19.06.96 «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів».

 

 1. 2.     Інформація про те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів):

 

Територія проектування ДПТ розташована на території с. Угри, Городоцького району, Львівської області.

Угри - село в Городоцькому районі Львівської області, розташоване на відстані 6,25 км (на південь) від районного центру – м. Городок та на відстані 32,3 км від обласного центру – м. Львів, на відстані 53,5 км від пункту пропуску Шегині (україно-польського кордону) та входить в склад Угрівської сільської ради.

Угрівська сільська рада розташована південніше обласного центру – міста Львів і на південь від районного центру – міста Городок. Через територію сільради проходить автомагістраль міжнародного значення М-11 Шегині-Львів. Населення села становить 1134 особи, площа - 2,17 км².

Територія опрацювання на даний час має сформовану вуличну мережу. Доступ до ділянки відбуватиметься безпосередньо з вулиці Лісової.

Територія ДП не належить до району техногенної та природної небезпеки і є придатною для будівництва.

При проектуванні необхідно врахувати планувальні обмеження, в тому числі відстань від проектованих та існуючих будівель до водних об’єктів, що розташовуються з південно-східного та південно-західної сторони від ділянки (75м (врахування СЗЗ 50м проектованого об’єкту та охоронної зони водойм 25м).

Відомості щодо розміщення об’єкта у межах зон охорони пам’яток культурної спадщини – відсутні.

Землі історико-культурного призначення на території ДП – не встановлено.

В природному та геоморфологічному відношенні територія проектування розташована в межах розчленованої горбистої і хвилястої денудаційно-акумулятивної Городоцько-Комарівнівської височини Передкарпаття, в лівому борті долини р. Верещиці (басейн р. Дністер).

В геологічній будові території досліджень на глибину буріння беруть участь сучасні четвертинні та неогенові відклади, характерні для геологічної будови рівнин Передкарпаття.

Сучасні утворення (еIV) потужністю 05 – 07 м складені супісками твердими слабогумусованими, пилуватими грунтово – рослинного шару. Верхньочетвертинні відклади на глибину буріння представлені супісками твердими та прошарками пісків та супісків, пісками пилуватими та дрібнии,вологими і насиченими водою, алювіально-делювіального генезису (edIII). Неогенові відклади (N1t2) представлені суглинками туго пластичними, середніми, сірувато-жовтими.

Гідрогеологічні умови ділянки досліджень характеризуються наявністю на гл. 2,3-2,8 м рівня ґрунтових вод верхньочетвертинного водоносного горизонту. Горизонт малопотужний, живлення його відбувається за рахунок фільтрації атмосферних опадів з поверхні, водовміщуючими породами є піски дрібні з прошарками суглинків м’якопластичних ІГЕ4. Водоупором для вод цього горизонту служать сугинки туго пластичні ІГЕ5. Територія відноситься до підтоплюваних (п.п. 2.90-2.95 «Пособие по проектированию оснований зданий и сооружений к СНиП 2.02.01-83»), р.7.16 ДБН В.2.1-2009.). В результаті інтенсивних атмосферних опадів чи весняного сніготанення не виключена поява на ділянці поверхневих вод. Необхідно передбачити заходи по захисту фундаментів запроектованих будівель від можливого підтоплення поверхневими водами (гідроізоляція геомебраною чи іншими сучасними гідроізоляційними матеріалами, відведення цих вод бетонними лотками, тощо).

Рельєф ділянки спокійний з невеликим ухилом в західно-східному напрямку. Перепад висот в цілому на проектованій території складає 2,8 м.

Клімат даного району помірно-континентальний, вологий, з м’якою зимою і не жарким літом, значними опадами, затяжною весною і осінню.

Середня місячна температура січня - -5˚С, липня +17˚С, середня річна - + 6,7˚С.

- Абсолютний максимум температури +37˚С, мінімум -33˚С

- Середня температура найхолоднішого п’ятидення -20˚С

- Середня температура найхолоднішого періоду -9˚С

- Середня температура опалюваного сезону -0,2˚С його тривалість – 191 день

- Середня тривалість безморозного періоду 160 днів

- Середня глибина промерзання ґрунту 40 см, максимальна – 82 см.

- Середня місячна відносна вологість повітря в 13.00 в січні 80%, в липні -58%

- Кількість опадів за рік становить 798 мм, рідкі і змішані опади становлять 702 мм.

- Середня із максимальних декадних висот снігового покриву становить 18 см.

Переважаючий напрямок вітрів:

Зимою – західний і південно-західний

Влітку – західний і північно-західний

Ресурсний потенціал населеного пункту залежить від ряду зовнішніх та внутрішніх чинників, що сприяють розвитку міста або ж його обмежують.

До зовнішніх чинників, що сприятимуть освоєнню проектованої  території відносяться:

- розташування ділянки планованої діяльності поблизу м. Городок в межах зони приміського розселення м. Львів, що сприяє містобудівному освоєнню території;

- розташування території біля магістральних автошляхів – міжнародна автодорога (М11), що проходить через м. Городок від м. Львів і далі в напрямку с. Шегині, наявність яких сприяє розміщенню об'єктів промисловості.

Ділянка проектування розташована в межах населеного пункту. Зважаючи на рішення генерального плану дана територія передбачається для впорядкування території під обслуговування вже наявних виробничих будівель, що перебувають в приватній власності.

Передбачається реконструкція трьох наявних будівель (колишні стайні) з врахуванням відступу мінімум 3м від ЧЛ до найближчого гаража, а також мінімум 1м від меж двох крайніх ділянок.

Врахування всіх природних та інженерно – технічних чинників дає змогу розташувати проектовані об’єкти оптимальних розмірів. Планувальна організація проектованої території базується на санітарно – гігієнічних, охоронних, протипожежних, технологічних вимогах та вулично-дорожній мережі.

Територія проектування знаходиться в місці зручного транспортного сполучення, проте транспортна інфраструктура потребує реконструкції.

За містобудівними факторами наміри забудови і використання відповідають містобудівним умовам і обмеженням.

 

4. Ймовірні наслідки

а) Під час планованої діяльності на довкілля та здоров’я населення, геологічне середовище, на флору та фауну може здійснюватися негативний вплив.

 

 

 

Оцінка за видами та кількістю очікуваних ризиків впливу (відходів, викидів (скидів), забруднення води, повітря, ґрунту та надр, шумового, вібраційного, світлового, теплового та радіаційного забруднення в результаті  провадження планової діяльності)

 

Відходи

 

Під час проведення будівельних та підготовчих робіт будуть утворюватися комунальні, будівельні відходи. Будівельні відходи, які можуть складатися з брухту бетону, дерев’яних конструкцій, лому чорних металів, піску, каміння.

У період експлуатації виробничих, складських та інших приміщень будуть утворюватися побутові відходи, виробничі відходи.

Неналежна організація збору побутових та утилізація виробничих відходів може погіршувати санітарний стан території.

Поверхневі та підземні води

Під час проведення будівельних робіт існують ризики незначних витоків.

Під час проведення планової діяльності будуть утворюватися виробничі стоки. З метою забезпечення належного влаштування системи водовідведення необхідне врахування вимог ДБН В.2.5-75:2013 «Каналізація зовнішні мережі та споруди».

Створення додаткових впливів на водне середовище не передбачається.

Ґрунт та надра

Вплив здійснюватиметься при розробці будівельних майданчиків, прокладанні комунікацій, будівництві.

Атмосферне повітря

У результаті виконання будівельних робіт будуть наявні неорганізовані нестаціонарні джерела викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря – автотранспорт, дизель-генератор, зварювальні роботи, пересипка сипучих матеріалів (ґрунт, пісок, щебінь).

При зварюванні в атмосферне повітря виділяється - заліза оксид, марганець та його з'єднання, хром шестивалентний, азоту оксид, вуглецю оксид.

Під час експлуатації виробничих та складських приміщень можуть утворюватися викиди від систем опалення, вентиляції, кондиціювання, руху транспорту, а також викиди виробництва.

Акустичний вплив

Під час будівельних робіт, від пересування техніки, виникне додаткове шумове навантаження. Робота сушильного, холодильного та іншого обладнання підприємства супроводжується шумовим навантаженням. Рівень шуму на межі СЗЗ не повинен перевищувати 75 дБ

Світлове, теплове та радіаційне забруднення

Світловий та тепловий вплив буде незначним, що допускається відповідно до нормативних вимог, радіаційного забруднення не передбачається.

Флора та і фауна

На території проектування відсутні багаторічні зелені насадження.

Зважаючи на природні характеристики запланованої для будівництва ділянки та суміжних ділянок, вплив на флору та фауну буде незначним.

Геологічне середовище

Вплив буде здійснюватися при розробці будівельного майданчику влаштуванні фундаментів.

Технологічні Ризики / аварії що можуть вплинути на здоров’я населення

Техногенні порушення виробництва можуть зумовити збільшення біогенних елементів, а також хімічних речовин, у виробничих стоках підприємства. Недостатнє  очищення стоків може зумовити забруднення водних джерел, в тому числі і підземних.

Недотримання технологічних процесів утилізації відходів може зумовити перевищення норм ГДК забруднюючих речовин.

 

б) Ділянки з природоохоронним статусом відсутні.

в) Планова діяльність не матиме суттєвого впливу на довкілля, територіально ділянка розташована на значній відстані від межі сусідніх держав.

 

5. Розгляд альтернатив

Альтернативних варіантів проекту не передбачається, оскільки план дій є стандартним способом будівництва підприємств з переробки фруктів з використанням найкращих доступних технологій, що визнані, як на міжнародному так і на державному рівні.

Територіальні альтернативи також не розглядалися у зв’язку з неможливістю перенесення даної діяльності на будь-яку іншу територію.

Проектом необхідно передбачити застосування найкращих сучасних технологій та практик. Реалізація проекту здійснювати з урахуванням діючих вимог українського та європейського санітарного та природоохоронного законодавства. При будівництві враховувати містобудівні обмеження та особливості району розташування.

 

6. Під час розробки СЕО передбачається використовувати наступну інформацію

- доповіді про стан довкілля.

- статистичну інформацію.

- фонові та лабораторні дослідження стану довкілля.

- дані моніторингу стану довкілля.

- оцінку впливу на довкілля планової діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля.

- пропозиції щодо зміни існуючого функціонального використання території.

7. Заходи, для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування

З метою зменшення впливу на довкілля провадження планової діяльності повинно здійснюватися згідно з функціональним зонуванням, інженерна підготовка території та вертикальне планування, озеленення повинно бути здійснено належним чином, забезпечена система каналізування забудови.

Заходи для забезпечень нормативного стану атмосферного повітря під час будівництва та експлуатації включають:

-                          влаштування необхідних огороджень (охоронних, захисних або сигнальних);

-                          недопущення викидів в атмосферу повітря, вилученого загальнообмінною вентиляцією, яке вміщує шкідливі або неприємні запахи, речовини через зосереджені пристрої або через розосереджені пристрої;

-                          забезпечення очищення повітря за допомогою спеціальних установок загальнообмінної вентиляції, від пилу, за допомогою механічних фільтрів;

-                          захист повітряного басейну від забруднення викидами  деревообробного цеху здійснюється за допомогою застосування безвідходних технологічних процесів;

-                          забезпечення нормативних умов експлуатації технологічного обладнання;

-                          влаштування сучасних ефективних засобів для системи витяжної вентиляції;

-                          контроль за дотриманням технології виробництва та експлуатації.

 

Заходи щодо зменшення шуму та вібрації

Основними джерелами шуму та вібрації є будівельної техніка та автотранспорт. Під час експлуатації підприємства джерелами шуму та вібрації будуть системи вентиляції та очищення повітря, інші технологічні процеси. Для забезпечення вібробезпеки на робочих місцях у виробничих приміщеннях здійснюється з допомогою гігієнічного нормування вібрації. Гігієнічне нормування та оцінювання вібрації, що діє на людину у виробничих умовах здійснюється згідно з ГОСТ 12.1.012-90 Санітарні норми виробничого шуму, ультразвуку та інфразвуку нормуються ДСН 3.3.6.037-99.

Заходи для зменшення впливу шуму та вібрації на прилеглі території та на території будівельного майданчику включають:

 1. Дотримання технологічних вимог згідно завдань проектування та експлуатації.
 2. Систематично забезпечувати очищення фільтрів та вентиляційної системи, акустичну оптимізацію вентиляторів охолодження.
 3. За потреби влаштування шумозахисного  екрану.

Охорона поверхневих і підземних вод

Вплив на поверхневі та підземні води під час будівництва та експлуатації підприємства можливий під час аварійних проливів палива і мастил працюючих механізмів, неочищення, недоочищення стоків, порушення в роботі очисних споруд.

Заходи для забезпечень нормативного стану поверхневих і підземних вод під час будівництва та експлуатації включають:

 1. Влаштування будівельного майданчику з твердим покриттям та оснащення робочих місць інвентарними контейнерами для збирання побутових та будівельних відходів.
 2. Улаштування систем дощової каналізації.
 3. Організація водовідведення дощових та талих вод з території підприємства.
 4. Використання зворотної системи з очисними спорудами для промислових потреб.
 5. Не допускати попаданню нафтопродуктів у ґрунти. Зливання паливно-мастильних матеріалів в спеціально відведені та обладнані місця.
 6. Не допускати попадання неочищених недоочищених стоків у ґрунти, поверхневі та підземні води.

Охорона ґрунту

Заходи для забезпечення нормативного стану земельних ресурсів під час а будівництва та експлуатації підприємства включають:

 1. Обов'язкове дотримання меж території, відведеної для будівництва.
 2. Складування родючого ґрунту на спеціально відведених майданчиках з наступним використання його для озеленення та благоустрою території.
 3. Всі будівельні матеріали мають бути розміщені на спеціально відведеній ділянці.
 4. Контроль за роботою інженерного обладнання, механізмів і транспортних засобів, своєчасний ремонт, недопущення роботи несправних механізмів.
 5. Заправка будівельної техніки лише закритим способом – автозаправниками.
 6. Складання будівельних матеріалів та конструкцій в межах території відведення на вільних майданчиках з метою уникнення загромадження проїздів та проходів.
 7. Забороняється спалювання всіх видів горючих відходів на території підприємства.
 8. Недопущення розміщення виробничих та побутових відходів на відкритому ґрунті.
 9. Недопущення потрапляння неочищених стоків у ґрунт.

Охорона рослинного і тваринного світу

Об’єктом впливу на тваринний світ під час проведення рекультивації та будівництва можливий при роботі землерийної техніки. Шум механізмів може стримувати птахів в період гніздування. Після будівництва проводиться благоустрій території.

Охорона праці, техніка безпеки, пожежна безпека

Заходи для забезпечень безпечних умов праці під час будівництва та експлуатації підприємства включають:

 1. Створення належних умов праці, санітарно-побутове та медичне обслуговування працюючих у відповідності з діючими санітарними нормами.
 2. Суворе дотримання правил охорони праці та техніки безпеки відповідно до Закону України «Про охорону праці», пожежної безпеки відповідно до Закону України «Про пожежну безпеку» та Правил техніки безпеки в Україні.

8. Зміст звіту про стратегічну екологічну оцінку

- Основні цілі детального плану, його зв’язок з іншими документами державного планування;

- характеристику поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, та прогнозні зміни цього стану, якщо документ державного планування не буде затверджено (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

- характеристику стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров’я на територіях, які ймовірно зазнають впливу (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

- екологічні проблеми, у тому числі ризики впливу на здоров’я населення, які стосуються детального плану території, зокрема щодо територій з природоохоронним статусом (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

- зобов’язання у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативному впливу на здоров’я населення, встановлені на  державному та місцевому рівнях, що стосуються детального плану території;

- опис наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, у тому числі вторинних, кумулятивних, синергічних, коротко-, середньо- та довгострокових (1, 3-5 та 10-15 років відповідно, а за необхідності - 50-100 років), постійних і тимчасових, позитивних і негативних наслідків

- заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання детального плану території;

- обґрунтування вибору виправданих альтернатив, якщо такі розглядалися, опис способу, в який здійснювалася стратегічна екологічна оцінка, у тому числі будь-які ускладнення (недостатність інформації та технічних засобів під час здійснення такої оцінки);

- заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання детального плану території для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

- резюме нетехнічного характеру інформації, передбаченої пунктами 1-10 цієї частини, розраховане на широку аудиторію

 

Орган до якого подаються зауваження та пропозиції

Угрівська сільська рада, Городоцького району, Львівської області (Львівська обл., Городоцький р-н, с. Угри, 81553), контактний телефон: 03231-26724.    

Строки подання

20 днів з дня оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки ТзОВ «Кури Прикарпаття» в с. Угри, Городоцького району Львівської області , тобто до 23.09.2020 р. включно.