ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту генерального плану села Заверешиця Повітненської сільської ради Городоцького району Львівської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту генерального плану села Заверешиця

Повітненської сільської ради Городоцького району Львівської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Генеральний план с. Заверещиця Повітнянської сільської ради Городоцького району Львівської області.

У документі державного планування (далі – ДДП) міститься інформація згідно вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку розроблення містобудівної документації затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  № 290 від 16.11.2011.

У звіті про  стратегічну екологічну оцінку міститься інформаціязгідно ст.11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

 

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Повітненська сільська рада Городоцького району Львівської області за адресою: 81511, Львівська обл., Городоцький р-н, с. Заверешиця, вул. Січових Стрільців, буд. 7, email: povitny@ukr.net.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з 02.09.2020 р., та триватиме до 02.10.2020включно.

б) громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту ДДП та звіту про  стратегічну екологічну оцінку;

в) ознайомитись із проектом ДДП та звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо у Повітнянській сільській раді Городоцького району Львівської області за адресою: 81511, Львівська обл., Городоцький р-н, с. Заверешиця, вул. Січових Стрільців, буд. 7, email: povitny@ukr.net,  та на офіційному веб-сайті Городоцької РДА http://www.gorodok-vlada.gov.ua/   у розділі «Новини».

д) подати пропозиції та зауваження до проекту ДДП та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна до Повітнянськоїсільської ради Городоцького району Львівської області за адресою: 81511, Львівська обл., Городоцький р-н, с. Заверешиця, вул. Січових Стрільців, буд. 7, email: povitny@ukr.net, у строк до 29.09.2020 року включно. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

е) наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування знаходиться за адресою: 81511, Львівська обл., Городоцький р-н, с. Заверешиця, вул. Січових Стрільців, буд. 7.

Проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування не передбачено.