Просимо дотримуватись карантинних заходів

Шановні мешканці Городоцького району!

 

Сьогодні виклики часу зобов’язують нас бути свідомими своєї відповідальності за своє життя і життя тих, хто поруч. Світова практика боротьби із коронавірусною інфекцію свідчить про надзвичайно важливу роль вчасного і в повному обсязі запровадження карантинних заходів. 

 

У період канікул звертаємося до батьків з проханням мінімізувати контакти між дітьми.

 

Звертаємося до всіх керівників підприємств, організацій, установ, хто працює в умовах карантину, з проханням забезпечити дотримання в своїх колективах найвищого рівня санітарії та епідеміологічної безпеки, зокрема, дезінфекції робочих місць, ручок дверей, миття рук, виконання працівниками вимоги – при перших ознаках респіраторних захворювань залишатися вдома, обов’язково й негайно звернутися в телефонному режимі до свого сімейного лікаря.

 

Звертаємося до жителів району не легковажити ситуацією з коронавірусом, бо реалії засвідчують протилежне.

 

Переконливо просимо всіх жителів Городоцького району проявити соціальну відповідальність. Дотримуватися карантинних вимог. Бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих. Карантин подобатися не може, проте, від його дотримання залежить наше з вами здоров’я і життя наших близьких. Бережімо себе.

 

З повагою, 

голова Городоцької районної державної адміністрації

Іван Саган