В районі перепризначили субсидії для 4602 родин

В районі перепризначили субсидії для 4602 родин

     Управлінням соціального захисту населення перепризначено субсидії на новий термін для 4602 сімей, для цього самостійно, без додаткового звернення громадян, зібрано повний пакет документів.

     Проте 454 родинам (9%) відмовили в призначенні субсидії, в тому числі 341 сім’я отримала відмову у зв’язку з наявною заборгованістю з оплати житлово-комунальних послуг понад три місяці. Основними причинами відмови є відсутність доходів та несплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Окремим категоріям осіб субсидія не призначена у зв’язку з переходом на пільги відповідно до їх заяв.

     У травні 2020 року житлова субсидія одержувачам була призначена на наступний термін з травня 2020 року по квітень 2021 року в автоматичному режимі.

     Варто зазначити, що право на її отримання мають домогосподарства, чиї витрати на оплату ЖКП перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу. Сума платежу для кожної сім’ї визначається індивідуально і залежить від сукупного доходу. У зв’язку з тим, що в неопалювальний період розмір платежів значно менший аніж в опалювальний, у деяких домогосподарств на літній період буде призначена субсидія в розмірі «0 гривень», але з початком опалювального сезону, а саме з 16 жовтня 2020 року по 15 квітня 2021 року включно, буде проведено розрахунок субсидії з урахуванням опалення житлових приміщень.

     Отже, в червні 2020 року 1457 домогосподарств отримали житлову субсидію на суму 258,03 тис. грн.

Слід звернути увагу, що громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів повідомити про зміну соціального статусу членів домогосподарств, зміни у складі зареєстрованих осіб в житловому приміщенні, сімейного стану та інші зміни, які впливають на право або розмір субсидії. Також необхідно повідомляти про наявність транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда та причепа), у разі придбання або набуття права власності в інший спосіб житлового приміщення, транспортного засобу, земельної ділянки - якщо придбання відбулося протягом 12 місяців перед місяцем звернення за призначенням субсидії на суму, що перевищує 50 тисяч гривень.

     За додатковою інформацією просимо звертатись в управління соціального захисту населення Городоцької РДА за адресою:

м. Городок , вул. Львівська, 3,

або за тел. (231)30-561; (231)30-550