На Городоччині відзначили проголошення Акту відновлення української державності та 113-ту річницю від дня народження Романа Шухевича

Сьогодні, 30 червня, у Городку відбулися урочистості з нагоди проголошення Акту відновлення української державності та з нагоди відзначення 113-річчя від дня народження Романа Шухевича. На честь цих подій, біля адмінбудівлі Городоцької райдержадміністрації та районної ради піднято червоно-чорний прапор учасниками ГО «Городоцька спілка учасників антитерористичної операції» –  Віталієм Смілкою та Романом Волошиним. Відбулось виконання маршу українських націоналістів.

Захід відбувся за участю голови Городоцької райдержадміністрації Івана Сагана, Городоцької районної ради Володимира Більовського, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів,  депутатів та громадських діячів району, а також небайдужих мешканців міста.

У вітальному слові голова Городоцької райдержадміністрації Іван Саган наголосив: «Актом 30 червня 1941 p. український народ підтвердив перед цілим світом бажання керувати своїм життям та готовність боронити своє право на вільне життя у своїй власній державі».

Почесною грамотою голови райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України були відзначені депутат Городоцької районної ради, голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності дотримання прав людини та військових проблем – Богдан Кремса, керуючий справами Городоцької районної ради – Іван Мєскало, головний спеціаліст з правових питань та кадрової роботи Городоцької районної ради – Ірина Цуньовська,  керівник апарату Городоцького районного суду – Надія Борис, керівник Городоцької місцевої прокуратури – Тетяна Білинська, керівник апарату Городоцької райдержадміністрації – Богдан Степаняк.