На адресу Львівської обласної ради скеровано звернення голови Городоцької райдержадміністрації Івана Сагана щодо забезпечення охорони території КЗЛОР «Тулиголівська туберкульозна лікарня»

Нещодавно, на адресу Львівської обласної ради скеровано звернення голови Городоцької райдержадміністрації Івана Сагана щодо забезпечення охорони території КЗЛОР «Тулиголівська туберкульозна лікарня».

За результатами розгляду даного питання постійна комісія Львівської обласної ради підтримала зазначене звернення та вирішила скерувати його на розгляд постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку для розгляду можливості фінансування охорони території КЗЛОР «Тулиголівська туберкульозна лікарня».

Нагадаємо, що в квітні 2018 року лікувальний  заклад було закрито шляхом приєднання до комунальної установи Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр». 1 квітня 2020 року працівників охорони було звільнено. На даний час територія не охороняється, що призводить до мародерства та знищення будівлі.

Сподіваємось на позитивне рішення і відновлення охорони приміщення лікарні, яке знаходиться у колишньому палаці сім’ї Балів у с.Тулиголови, з метою збереження пам’ятки архітектури.