Аграріїв Городоччини консультують щодо внесення відомостей до фермерського реєстру

13 лютого працівниками департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснено виїзд мобільної групи операторів у Городоцький район для надання консультацій щодо внесення відомостей до аграрного (фермерського) реєстру. 

Участь у заході прийняли представники системи безоплатної правової допомоги, представники ГУ Держгеокадастру у Львівській області, які консультували присутніх із земельних питань, а також представники Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

Аграрний (фермерський) реєстр надає низку послуг для аграріїв. На пілотному етапі, у своєму онлайн-кабінеті аграрій зможе слідкувати за інформацією про себе, отримавши інформацію з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

 

Зареєстровані агровиробники також матимуть прямий доступ до актуальної інформації щодо програм державної підтримки та можливостей щодо їх використання.
Для реєстрації необхідна наявність актуального кваліфікованого електронного підпису (КЕП) директора (керівника, голови) юридичної особи або належним чином уповноваженої особи. Реєстрація та користування реєстром безкоштовні. 
Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна також самостійно за посиланням: https://ar.gov.ua/.
Покрокова інструкція для реєстрації доступна у відео:https://www.youtube.com/watch?v=WS4HNEQzoPg таhttps://www.youtube.com/watch?v=O_Y8ub9z14A.
Нагадуємо, що даний проєкт реалізується за підтримки Світового Банку та проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», метою якого є, зокрема, ідентифікація суб’єктів ринку, спрощення доступу до програм державної підтримки, банківського фінансування.