Щотижнева робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів районної адміністрації

Сьогодні, 14 січня, в райдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу, яку провів голова райдержадміністрації Іван Саган.

Керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович доповів про фінансові показники району.

Начальник управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району Г.Місько розповіла про роботу казначейства та стан руху коштів. Галина Володимирівна нагадала, що з 01.01.2020 року в дію ввели нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів та платежів. Разом з тим, всі рахунки, які функціонували в Казначействі у 2019 році, закриті. Проте, за три операційні дні 2020 року продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, які діяли до 01.01.2020 року, що не дає можливості здійснити їх зарахування до державного та місцевих бюджетів та на рахунки бюджетних установ.

Про роботу  управління соціального захисту населення доповіла керівник Світлана Кошель. Зокрема, актуальним для населення Городоцького району залишається питання отримання пільг та субсидій. Світлана Павлівна зазначила, що 27 грудня 2019 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України №1123 згідно якої з 1 січня 2020 року пільговики мають право у будь-який час подати заяву про перехід на грошову готівкову форму отримання  пільги на житлово-комунальні послуги, на відміну від попередньої можливості отримувати готівкові оплати за умови подання відповідної заяви до початку опалювального (тобто до 15 жовтня) або неопалювального періоду. У разі звернення до управління соціального захисту населення зазначених категорій громадян виплата пільг у грошовій готівковій формі може бути призначена з урахуванням вже прийнятих змін. При цьому, на підставі заяв, що подані у січні до 20 числа, пільга у готівковій формі виплачуватиметься починаючи з січня 2020 року.

Керівник управління пенсійного фонду Лариса Симоненко доповіла, що у січні пенсії виплачено вчасно та в повному обсязі. З січня 2020 року в дію введена електронна черга. У разі потреби громадяни можуть записатися на особистий прийом до органів Пенсійного фонду України. Для цього через Портал електронних послуг Пенсійного фонду громадянин має записатися на прийом. Громадянин може обрати дату, час, тему відвідування та орган ПФУ й отримати талон.

Про роботу медичних установ доповів Павло Фалинський.

Начальник Городоцького РЕМ І.Посполітак повідомив, що проблеми з перепадами напруги в електромережі усунуто.

За результатами наради головою райдержадміністрації дано ряд доручень.