ОБЕРЕЖНО! У ПОЛЬЩІ, ПОБЛИЗУ З УКРАЇНСЬКИМ КОРДОНОМ,ЗАФІКСОВАНО ГРИП ПТИЦІ!

З початку 2020 року на польських  фермаху Великопольському та вЛюблінськомувоєводстві – поблизу кордону з Україною -  зафіксовано спалах пташиного грипу. У  зв’язкузі складною епізоотичноюситуацію по високопатогенному грипу птиці у Республіці Польщата вжиттю невідкладних заходів по недопущенню занесення високопатогенного грипу птиці на територію Городоцького району Львівської області, 10 січня 2020 року відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Городоцькій РДА, під головуванням державного ветеринарного інспектора Городоцького району – заступника голови ДНПК - Харкавого В.М. На засіданні були присутні члени ДНПК при Городоцькій РДА, завідувачі дільничними установами ветмедицини району, керівники та спеціалісти птахівничих господарств району.

З метою оперативного реагування на випадки захворювання (загибелі) птиці, своєчасного встановлення діагнозу та організації відповідних протиепізоотичних заходів, комісією вирішено забезпечити виконання  «Комплексної програми основних заходів з профілактики та ліквідації грипу птиці в Городоцькому районі». В районі створено 7 груп для проведення подвірних обходів і вивчення епізоотичної ситуації щодо захворювань птиці та с\г тварин.

   ГРИП ПТИЦІ(класична чума птахів (КЧП), ексудативний тиф, заразна нежить птахів, брауншвейзька хвороба курей, заразний катар дихальних шляхів качок) — гостре висококонтагіозне вірусне захворювання сільськогосподарської, синантропної та дикої птиці, що характеризується пригніченням, септицемією, ураженням респіраторних органів і шлунково-кишкового тракту й великою загибеллю птиці.

   Високопатогенний грип птиці викликається вірусом грипу типу А підтипу Н5 чи Н7 або іншим вірусом грипу, в якому індекс внутрішньовенної патогенності перевищує 1,2 (або який викликає смертність на рівні мінімум 75%).

   Пташиний грип як вірусна інфекція виникає природним чином серед диких, перш за все, водоплавних птахів. Сприйнятливі кури і качки будь-якого віку, а також 15 інших видів птахів, у тому числі індики, страуси, цесарки, перепели, буревісники, фазани, горобці, лебеді, чайки . Молодняк водоплавної птиці хворіє на грип тяжко з відходом до 80%.

   Грип птиці здатний тривалий час зберігатися у фекаліях і тушках птиці, особливо за низької температури: при 4 °С кілька тижнів, а при -60 °С зберігає активність протягом декількох років. Залежно від субстрату, в якому знаходиться вірус, він інактивується при температурі 56 °С за 1–3 год., при 60 °С за 10–30 хв., при 70 °С за 2–5 хв. На інфікованому пір'ї збудник грипу не втрачає патогенності протягом 18-20 діб. У леофілізованому стані вірус залишається активним протягом 2–3 років.

   Вірус надійно знешкоджує 2%-й їдкий натр, 3%-й розчин хлорного вапна, 5%-й креолін, 5%-й фенол, 2%-й формальдегід, 2%-на азотна кислота, 2%-й ефір, 2%-й хлороформ протягом 10–30 хв. Пряме сонячне проміння знезаражує вірус за 50–55 год, температура 55–60 °С – 30–50 хв, а 65–70 °С – за 5–2 хв.

   Поширенню хвороби сприяють синантропні й дикі птахи, гризуни, комахи, транспортні засоби, та недотримання правил утримання птиці.

   Міграція перелітних водоплавних птахів – один з основних шляхів глобального поширення високопатогенного пташиного грипу і проникнення його на територію України. Оскільки основним резервуаром грипу служать перелітні птахи, то спалахи грипу в птахівничих господарствах зазвичай відбуваються під час сезонних міграцій пернатих – навесні і восени.

   Основним шляхом передачі збудника є повітряно-крапельний. Хворі, а також перехворілі птахи виділяють вірус із витіканнями з носової і ротової порожнин, фекаліями, яйцем та при кашлі і чханні.

   Зараження відбувається при прямому контакті у забруднених виділеннями хворої птиці приміщеннях, через підстилку, гнізда, вигули, при контакті із контамінованими предметами догляду, а також трупами, тушками забитої птиці, незнешкодженими відходами забою, яйцями, пухом та пір’ям хворої птиці.Можливе зараження через повітря.

   Інкубаційний період складає 1–7 днів. У хворої птиці проявляються різні поєднання наступних симптомів: пригнічення, сонливості, зниження апетиту, кашлю, хрипів, чхання, рясної сльозотечі, діареї, тремору, порушення координації рухів, ціанозу непокритих пір'ям ділянок шкіри (особливо гребінця і сережок), набряку голови, скуйовдженого пір'яного покриву, зниження несучості і якості шкаралупи яєць. Смерть наступає протягом 1–2 діб після появи перших симптомів. Падіж птиці може досягати 80–100%.

 Лікування високопатогенного пташиного грипу не розроблено!!!  

Хвороба призводить до високих економічних збитків пов'язаних зі знищенням хворих птахів, ліквідацією осередків захворювання, економічними обмеженнями. При широкому поширенні збудника інфекції серед птахів збільшується можливість захворювання людей внаслідок передачі вірусу.

   Для профілактики захворювання власникам птиці необхідно:

-       здійснювати господарські та ветеринарні заходи, які забезпечуватимуть попередження виникнення захворювання птиці;

-       здійснювати купівлю-продаж птиці в місцях санкціонованої торгівлі тільки при наявності ветеринарних супровідних документів;

-       інформувати державну ветеринарну службу району про наявність птиці з метою проведення необхідних профілактичних заходів;

-       притримуватись режиму закритого типу (не допускати вигулу (виходу) домашньої птиці за межами дворової території);

-       утримувати різні види птахів окремо;

-       виключити можливість контакту домашньої птиці з дикими, особливо водоплавними, і синантропними птахами;

-       не допускати сторонніх осіб в місця утримання домашньої птиці;

-       проводити термічну обробку кормів перед згодовуванням;

-       проводити ретельну очистку та дезінфекцію пташників та прилеглої території. Сідала, гнізда та вхід до пташника необхідно побілити свіжогашеним вапном.;

-       проводити знезараження посліду та підстилки шляхом спалювання або біотермічним методом;

-       дотримуватися правил особистої гігієни при догляді за птицею (змінний одяг та взуття, мити руки з милом, патрати в рукавичках).

  Як не заразитися на пташиний грип?

-       не слід без потреби доторкатися до птиці - не тільки мертвої та хворої, але й тої, яка здається здоровою.

-       уникайте контакту з поверхнями, на які могли потрапитипослід та іншівиділенняптахів.

-       ретельновимийте, використовуючимийний засіб, всіпредмети, щопотрапили в контакт із сирою птицею (наприклад, дошки, ножі, тарілки);

-       віруспташиногогрипу легко знищується за допомогою теплової обробки. В м’ясі вірус гине: при температурі 85 С° - за 10 секунд. Тобто, вживаючи добре проварене м’ясо, заразитися неможливо.

-       яйця не слідвживати в сирому вигляді - їх необхідно варити 10 хв. або обсмажувати з двох боків. Перед приготуваннямсиріяйцянеобхідновимити з милом.

-       пам’ятайте, щозаморожуванням’ясаптиці не знищуєвірусгрипу;

-       стежте, щобсирем’ясоптиці не контактувало з іншимихарчовими продуктами;

-       зробітьщепленнявідзвичайногогрипу. Імунізація проти грипу була й залишається одним з основних способів профілактики грипу, а в умовах можливого інфікування вірусом H5N1 набуває ще більшого значення. Щеплення проти так званого «людського» грипу за принципом перехресного імунітету зменшить або й зовсім нейтралізує дію пташиного вірусу. Основна мета імунізації — уникнути важких форм грипу та його ускладнень.

   Не приховуйте хвору птицю, не намагайтеся лікувати її самостійно.

При ознаках захворювання чи незвичній поведінці птиці, у випадку масової загибелі необхідно терміново сповістити ветеринарних фахівців району!

   Контакти при будь-якій підозрі:

Городоцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужбиу Львівській областітел.: (231) 3-00-25