Легалізація виплати заробітної плати під контролем податківців Городоцького управління

Днями заступник начальника Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Максим Козирєв взяв участь у черговому засіданні комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення з роботодавцями та підприємцями Пустомитівського району.

Керівник наголосив, що першочерговим завданням є робота з суб’єктами господарювання – «мінімізаторами», які виплачують найманим працівникам заробітну плату менше встановленого законодавством розміру.

«Виплата заробітної плати в «конверті», коли мінімальний розмір заробітної плати виплачується офіційно, а решта коштів за принципом «тіньової бухгалтерії» призводить до значних втрат надходжень до бюджету. А головне найбільше втрачає наймана особа, а це розмір майбутньої пенсії, розмір виплат лікарняних, відпускних, індексації заробітної плати, доплату за роботу в нічний час, за надурочні роботи і роботу у святкові дні, вихідну допомогу та допомогу по безробіттю у разі звільнення працівника», - наголосив Максим Козирєв.

За результатами засідання робоча група вирішила продовжити проведення активної  інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями з питання неприпустимості порушення податкового та трудового законодавства, недопущенні отримання заробітної плати в «конвертах» та  підвищенні рівня мінімальної заробітної плати.