Нарада щодо ефективності використання землі та впорядкування земельних відносин на території Речичанської сільської ради, а також легалізації виплати суб’єктами господарювання заробітної плати

Сьогодні, 9 липня 2019 року у Городоцькій районній державній адміністрації відбулася нарада щодо ефективності використання землі та впорядкування земельних відносин на території Речичанської сільської ради, а також легалізації виплати суб’єктами господарювання заробітної плати.

Заслухано керівників ФГ “Дорпер”, ТзОВ “АПК Захід”, ПА “Нива”, представника ФОП Чорної М.І., Фітеля С.М..

У заході взяли участь керівник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Матвієнко Ю.В.; керівник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Крушельницька О.С.; начальник юридичного відділу райдержадміністрації Несімко М.П.; головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Фостяк Я.Й.; начальник відділу у Городоцькому районі ГУ Держгеокадастру у Львівській області Жук В.М.; керівник Городоцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Харкавий В.М.; заступник начальника відділу ГУ Держпраці у Львівській області Гуцол В.Т.; голова Речичанської сільської ради Цапок П.М..

За результатами наради суб’єктами господарювання вирішено продовжувати впорядкування земельних відносин, зокрема пришвидшити виготовлення детальних планів території щодо відведення земельних ділянок.

Городоцька райдержадміністрація буде ретельно контролювати хід виготовлення документації.

Також заступником начальника відділу ГУ Держпраці у Львівській області Гуцолом В.Т. наголошено про необхідність дотримання мінімального розміру заробітної плати та інших норм і гарантій в оплаті праці.