На Львівщині відбулось засідання Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства

Сьогодні, 22 травня, у межах відзначення Днів Європи на Львівщині відбулось засідання Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства.

Участь у засіданні взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Дуже приємно, що таке засідання відбувається саме тут, на Львівщині, де є майже 300 км спільного кордону з ЄС. Нас усіх об’єднує прагнення жити і працювати в цивілізованому світі, тому гасло «Разом сильніше» відображає наші спільні зусилля. Громадські активісти, бізнес, митці спільно крок за кроком працюють над добробутом Україні. Рівень інвестицій з ЄС на Львівщині зростає, і ми спостерігали активність європейського бізнесу тут на Львівщині. Мільйонні проекти уже зреалізовані і реалізовуватимуться надалі. Загальна державна ініціатива добре відчувається тут, на регіональну рівні. Ми вже мали можливість робити промотури для журналістів із країн Східного пратнерства на Львівщині. Адже ми боремося ще й інформації агресією, а найкраща протидія цьому - поширення правдивої інформації про нас, наш край та наші досягнення», - зазначив Ростислав Замлинський.

В межах відзначення Днів Європи також працюватиме інформаційна стійка у ТЦ King Cross Leopolis, де відвідувачі торгового центру зможуть ознайомитись з перевагами  членства України в ЄС, презентація успіхів країни в процесі євроінтеграції та висвітлення основних аспектів діяльності ініціативи «Східного партнерства».