Дієвий інструмент у легалізації виплат

«Надзвичайно актуальне питання сьогодення - легалізація заробітної плати. Адже легальна заробітна плата - це майбутні пенсійні виплати, інші види державної соціальні допомоги», - такими словами розпочав зустріч начальник Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області Роман Миськів.

З метою детінізації ринку праці сьогодні проводиться ряд заходів, від активної роз’яснювальної роботи до засідань робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади.

Нещодавно відбулось чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення з роботодавцями та підприємцями Городоцького району, де було заслухано тих суб’єктів господарювання, які нараховують заробітну плату на рівні чи менше мінімальної або взагалі її не виплачують.

За словами заступника начальника Городоцького управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Максима Козирєва спільна і злагоджена робота забезпечує достатню ефективність в напрямку легалізації виплат. «Під час спілкування з роботодавцями, які мінімізують витрати на оплату праці, спонукаємо їх не лише виплачувати зарплату не менше мінімальної, а й довести її рівень до середньо галузевого показника, і, звісно, попереджуємо про відповідальність» - зазначає посадовець.