Семінар щодо участі у грантовому проекті «Село: кроки до розвитку»

 

13 травня 2019 року в Городоцькій районній державній адміністрації відбулася зустріч з керівниками органів місцевого самоврядування, приватних підприємств, фермерами та громадянами Городоцького району, на якій проведено семінар щодо участі у грантовому проекті «Село: кроки до розвитку», за фінансової підтримки Агроіндустріального холдингу МХП  та Клубу Ділових Людей Україна.

Переможці конкурсу отримають грант (безповоротню фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у розмірі до 50 000 грн. 

Анна Приведа повідомила, що проект реалізується вперше у Львівській області та охоплює 11 районів, в тому числі і Городоцький район. Захід спрямований на реалізацію найкращих бізнес-ідей для розвитку сільських територій, сільських громад та створення нових робочих місць суб’єктами господарювання. 

Переможцями минулорічних конкурсів стали проекти пов’язені з діяльністю у сфері торгівлі та туризму, вирощуванням фруктів, овочів, ягід та горіхів, розведенням бджіл, виробництвом козиного і коров’ячого молока, випічкою хліба, пошивом одягу та утилізацією.

Також Петро Степанович Яницький розповів про умови участі у конкурсі та написання бізнес-плану.

Для участі потрібно:

  1. До 1 червня 2019 року зареєструватись за телефоном 097 299 24 74.
  2. За бажанням – прийняти участь в інформаційному семінарі щодо умов конкурсу.
  3. Завантажити і заповнити аплікаційну форму згідно із поданими у ній вказівками.
  4. До 30 червня 2019 року подати заповнену аплікаційну форму в електронному вигляді на адресу anna.pryveda@bc-club.org.
  5. Очікувати на запрошення до презентації проекту на засіданні конкурсної комісії.
  6. Протягом 10 днів від дня проведення конкурсу дізнатись про результат конкурсу на сайті.

Більше інформації: контактна особа Анна Приведа, тел. 0972992474, 0968045555, м. Львів, вул. Перфецького, 11, сайт www.bc-club.org.ua/events/mhp.