Керівники району привітали матерів новітніх Героїв з Днем матері

Сьогодні, 11 травня, з ініціативи голови районної державної адміністрації Володимира Ременяка, голови районної ради Володимира Більовського за участю заступника голови райдержадміністрації Павла Стахіва, директора Городоцького РЦСССДМ Ірини Дацко, відбулась зустріч з матерями та дружинами  загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні, а також матерями  воїнів, що загинули в Афганістані. Захід відбувся у музеї новітнього Героя Івана Бльока.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо  соціального захисту сімей загиблих учасників АТО, зокрема, якими пільгами мають право вони користуватись; організація та проведення заходів до Свята Героїв. Володимир Ременяк інформував присутніх про запланований автопробіг пам’яті новітніх Героїв, який пройде 23 травня.

«Ми ніколи не зможемо компенсувати Вам  втрат, адже ви втратили найцінніше, і звичайно ми виконаємо всі необхідні речі, які залежать від нас.

За кожним подвигом героя стоїть його мати - водночас ніжна та неймовірно сильна жінка, яка, поклавши своє життя на виховання дитини, знайшла в собі мужність підтримати її у боротьбі з ворогом, оберігати своїми молитвами та батьківським благословенням. Ваша стійкість є не меншим подвигом, ніж стійкість Вашого сина у бою.
Нехай усі Ваші починання увінчуються успіхом, домівку оминають життєві негаразди, а серце завжди зігрівають щира людська повага та любов”.  – зазначив Володимир Ременяк

На звершення зустрічі керівництво привітало жінок з Днем матері та вручили їм квіти.