На Львівщині стартувала Програма щодо розвитку потенціалу на місцях

Сьогодні, 11 травня, на Львівщині стартувала Навчальна програма "Розвиток потенціалу на місцях - можливості для молоді".

У межах заходу відбувся модуль щодо основ та систем державного управління в Україні, участь у якому взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

"Де б я не працював, основні думки, які мне супроводжували – це необхідність посилення органів державної влади і органів місцевого самоврядування міцними, розумними, талановитими людьми, які б дивилися під іншим кутом на речі. Які б по-іншому дивилися на розвиток органів влади, держави. Пройшовши шлях від райдержадміністрації до облдержадміністрації, постійно відчував потребу в кадрах. В людях, які працюють на результат. Львівська обласна державна адміністрація, без перебільшення, продемонструвала найбільшу динаміку в Україні: нові школи, дитячі садочки, Народні доми та ін. І цьому ми у тому числі завдячуємо нашим працівникам", - зазначив Роман Филипів.

Окрім того, він наголосив, що державна служба - це інвестиція у власне майбутнє.

Зазначимо, що у межах Навчальної програми присутні також візьмуть участь у тренінгах : "Система органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні", "Нормативно-правові акти та аналітичні документи в органах державної влади та місцевого самоврядування".