Відбулося засідання координаційної ради з питань протидії соціально-небезпечним захворюванням

8-го травня 2019 року  у Городоцькій райдержадміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії поширення ВІЛ-інфекції /СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам.

 На  засіданні було розглянуто такі питання:

1. Про роботу Городоцького РЦСССДМ з тематики профілактики  попередження поширення наркоманії, ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань серед молоді району.

2. Про проведення профілактичних рейдів у місцях дозвілля молоді з метою недопущення фактів продажу алкогольних та тютюнових виробів та попередження продажу алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, проведення роз’яснювальної роботи у місцях дозвілля молоді щодо запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу.

3. Про проведення роз’яснювальної роботи серед учнів шкіл району, з метою запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб, пропаганди здорового способу життя.

 За підсумками рішення Координаційної ради дані доручення:

-         Городоцькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжувати роботу в напрямку профілактики  попередження поширення наркоманії, ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань серед молоді району. Проводити навчальні лекції впродовж навчального року у школах району щодо здорового способу життя;

-         сектору ювенальної превенції Городоцького ВП Яворівського ВП ГУНП у Львівській області при виявлені випадків порушення громадського порядку, хуліганства та дрібного хуліганства особами, які не досягли 18 років, притягувати до відповідальності батьків за невиконання чи неналежне виконання батьківських обов’язків, а також повідомляти про це навчальні заклади;

-         СуСД  Городоцької РДА в подальшій роботі приймати активну участь по проведенню рейдів у місцях дозвілля молоді та можливих випадків продажу алкогольних та тютюнових виробів особам до 18 років, читанню лекцій у навчальних закладах;

-         враховуючи випадки алкогольної та тютюнової залежності серед дітей шкільного віку, з метою недопущення їх у майбутньому, педагогам школи провести роз’яснювальну лекцію про шкідливість їх вживання. Батькам довести до відома про відповідальність за порушення закону і неналежного виконання батьківських обов’язків.