У конкурсі “Податки очима дітей” — 5 переможців

Традиційний конкурс дитячої творчості «Бюджет країни – очима дитини», який щороку проводиться у Городоцькому управлінні ГУ ДФС у Львівській області для формування податкової культури та виховання економічної грамотності серед молоді – майбутніх платників податків, фінішував. У конкурсі взяли активну участь вихованці Малої академії мистецтв м.Комарно та Городоцької районної Малої академії мистецтв ім. П. Андрусіва.

Авторів кращих робіт визначила фахова комісія. Загалом відзначили 5 робіт за креативний підхід і мистецьку майстерність (Сех Людмила, Горошко Вікторія, Юзич Марія, Гаванчак Вероніка, Хома Олена, Канцяр Христина). Керівництво Городоцького управління висловили сподівання на те, що участь у таких змагах буде сприяти глибшому розумінню юним поколінням ролі податків у житті держави та суспільства, а також реалізації дітьми своїх творчих здібностей. Загалом до змагу долучилося 30 школярів віком від 7 до 14 років. Вони представили свої тематичні малюнки.

Кращі роботи направлені для участі у другому етапі, який відбудеться протягом травня-червня 2019 року у Головному управлінні ДФС у Львівській області.