Понад 70 % мешканців області задоволені вибором сімейного лікаря

Про це йдеться у соціологічному дослідженні, яке сьогодні 15 квітня, під час апаратної наради презентувала т.в.о директора департаменту економічної політики ЛОДА Марта Бухтіярова.

“Найбільша кількість задоволених людей сімейним лікарем у Дрогобичі, Жовківському, Мостиському,  Перемишлянському районах”,– зазначила Марта Бухтіярова.

Зазначимо, впродовж кількох місяців у Львівській області тривало інтерактивне опитування щодо якості життя населення. Опитування стосувалось низки сфер, серед яких медицина,  дошкільна та середня освіта, соціальна та транспортна інфраструктура.

Якість життя – це комплексне поняття, яке включає в себе сукупність категорій, що забезпечують суб’єктивне та об’єктивне благополуччя особистості у соціальних умовах.

Комплексне опитування мешканців Львівщини щодо якості життя проводили ГУ Статистики у Львівській  області, департамент економічної  політики ЛОДА, департамент  охорони здоров’я ЛОДА, департамент  освіти і науки ЛОДА. Загалом опитано 7 055 респондентів. Дослідження охоплює усі райони, міста обласного значення та ОТГ Львівський області.

Зазначимо, результати опитування можна переглянути тут