Нарада з суб'єктами господарювання

26 березня  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Ковальчук провів нараду з суб’єктами господарювання, які у законний спосіб не оформили право користування земельними ділянками відповідно до опрацьованого переліку.

Участь у нараді прийняли: начальник відділу містобудування та архітектури Городоцької РДА – О. Крушельницька, начальник управління агропромислового розвитку Городоцької РДА – Н. Асєєва, керівник відділу економічного розвитку і торгівлі Городоцької РДА – Ю. Матвієнко, начальник Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області – Р. Миськів, начальник відділу у Городоцькому районі ГУ Держгеокадастру у Львівській області – В. Жук.

Суб’єктам господарювання відсутнім на нараді буде надіслано листа від Городоцької РДА щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельних ділянках відповідно до діючого законодавства України. За результатами наради першим заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення щодо оформлення документів на користування земельними ділянками.