На Городоччині існує потужний та досі маловідомий туристичний потенціал

Сьогодні, 22 березня, пройшов завершальний другий день VII регіональної науково-практичної конференції «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму», організованої Інститутом економіки і туризму спільно з Городоцькою райдержадміністрацією. Захід відбувся на території ТОВ «Логістична компанія «Захід Ресурс» м.Городок.

З вітальним словом до учасників та слухачів конференції звернувся заступник начальника управління розвитку туризму та курортів Львівської ОДА  Лозинський Тарас. Туристичні бренди та туристичні продукти Городоччини досліджувала Погорілко Оксана. Про стратегію розбудови мережі туристичних шляхів нашого району доповів Яремчишин Анатолій. Галина Вилійка-Ждан презентувала туристичний краєзнавчо-патріотичний маршрут «Шляхами звитяг Городоччини». Перспективи розвитку промислового туризму Городоччини досліджували Кушнірук Галина та Точена Ірина. Сеник Леся та Кузьмачук Яна підготували роботу на тему: «TM «GALICIA» - візитна картка Городоччини». Про важливість збереження пам’ятки архітектури - палацу Фредра у с.Вишня Городоцького району, доповів Глушко Павло під керівництвом Репецького Геннадія. Екскурсовод Кутернога Ігор розглянув ресурси і візії розвитку туризму у м.Городок. Наостанок, Перунчак Тетяна презентувала  Львів та Городок у історико-поетичній інтерпретації.

За результатами конференції прийнято резолюцію про те, що на Городоччині існує потужний та досі маловідомий історико-культурний потенціал, який складає вагому базу для продуктивного розвитку різних видів туризму як важливого економічного чинника розвитку регіонів.

Учасники та слухачі конференції  побували на екскурсії територією ТОВ «Логістична компанія «Захід Ресурс». Опісля, Галина Вилійка провела екскурсію містом Городок.