Оголошення про громадське обговорення детального плану території

Повідомляємо, що проводиться громадське обговорення детального плану території щодо відведення власної земельної ділянки площею 0,6501га з кадастровим номером 4620910100:03:000:0013 із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, що розташована на території Городоцької міської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

З матеріалами детального плану території можна ознайомитись у робочому кабінеті відділу містобудування та архітектури Городоцької райдержадміністрації, який знаходиться на 3 поверсі адмінбудинку Городоцької райдержадміністрації, що за адресою: 81565, Львівська область, м. Городок, вул.Б.Хмельницького,2. Зауваження та пропозиції до згаданого детального плану території приймаються протягом 30 днів з дня публікації даного оголошення.

вська область, м. Городок, вул.Б.Хмельницького,2. Зауваження та пропозиції до згаданого детального плану території приймаються протягом 30 днів з дня публікації даного оголошення.