Своєчасну сплату податків обговорили із суб'єктами господарювання

8 та 10 жовтня 2018 року  були проведені спільні виїзні засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі та районної комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів у с. Братковичі та с. Галичани.

Відвідано місця здійснення торгівлі ФОП Палашованої О.М., ФОП Кондзьоли Н.С., Дутка М.В., ФОП Сороки М.Ф. та Шніцар К. М..

Перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Іван Ковальчук наголосив, що метою візиту є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо підвищення рівня мінімальної заробітної плати,  збільшення рівня оплати праці найманих працівників СПД, легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення, декларування акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в повному обсязі та запобігання вчинення  суб’єктами господарювання та фізичними особами підприємцями порушень законодавства.  

Керівник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юлія Матвієнко та головний спеціаліст відділу Марія Гриб інформували СПД щодо належного оформлення трудових відносин, недопущення фактів виплати заробітної плати на рівні нижчому від встановленої законодавством мінімальної заробітної плати та зазначили розмір штрафних санкцій за ці порушення.

Старший державний ревізор-інспектор Городоцького управління Головного управління ДФС у Львівській області Іван Чопко провів роз’яснювальну роботу щодо ліцензій на здійснення продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, документального підтвердження проведених операцій та сплати акцизного податку в повному обсязі.

Начальник сектору превенції патрульної поліції Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, майор поліції Карапінка Віталій Романович провів роз’яснювальну роботу щодо необхідних документів у працівників для здійснення ними торгівлі та щодо обмеження на торгівлю алкогольними напоями. 

         Під час роботи комісії на місці здійснення діяльності ФОП Палашованої О.М. були відсутні документи про реєстрацію підприємця та виявлено факт здійснення торгівлі підакцизними товарами без відповідних дозвільних документів. Відтак направлено листи до ГУ ДФС у Львівській області та ГУ НП у Львівській області щодо проведення відповідної роботи.