У Львові вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Володимира Жеребного

Черговий захід проекту «День народження Героя Небесної Сотні» відбувся вчора, 9 жовтня, у Музеї визвольної боротьби України м.Львова. Рідні та близькі, друзі та побратими з Майдану поділилися спогадами про Володимира Жеребного та Миколу Дзявульського.

Батько Героя Небесної Сотні Володимира Жеребного Микола поділився з присутніми спогадами про сина, який загинув 20 лютого 2014 року від рук снайпера на вулиці Інститутській. У жовтні майданівцю б виповнилося 33 роки.

«Мій син ріс звичайною дитиною. Пустував у школі, але сумлінно ставився до всього, за що брався. Усі кишенькові гроші витрачав на книжки, так мабуть формується характер людини та викристалізовується стержень. Коли на Майдані побили студентів, він не міг цього знести, не міг залишатися осторонь. Володя був на Майдані від початку і до загибелі. Він жив духом Майдану, вірою в справедливість та переконанням у тому, що ми зможемо досягти успіху», - зазначив Микола Жеребний.

Під час заходу звучали патріотичні пісні у виконанні Зиновія Гучка, Софії Корінчук, змішаного хору вокальної студії «Смайл» та учнів Рудківської музичної школи.

Відвідав захід і заступник голови Городоцької райдержадміністрації Павло Стахів.