У районі розпочато підготовку до осіннього призову громадян на військову службу

   1 жовтня стартує черговий осінній призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України. Згідно Указу Президента України від 10.09.2018 № 274/2018 «Про внесення змін до Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» цьогорічний осінній призов триватиме з 1жовтня по 31 грудня.

 Тому сьогодні, 14 вересня, голова районної призовної комісії - заступник голови РДА Павло Стахів провів робочу нараду  щодо  організації та проведення у районі призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2018 року. Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Іван Ковальчук, військовий комісар Городоцького РВК Ярослав Анклевич, представник РВК та голови ОСББ м.Городка.

 В ході наради П.Стахів наголосив на тому, що потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, тісна взаємодія між військовим комісаріатом та співвласниками багатоквартирних будинків.  Він також  звернув особливу увагу на якісному здійсненні оповіщення призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату.