Городоччина отримала нового начальника поліції

Сьогодні, 14 вересня, у Городоцькому відділенні поліції представили нового очільника відомства.  Ним став лейтенант поліції Андрій Богуш. Нового начальника особовому складу  представив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа. Участь у заході взяв голова Городоцької РДА Володимир Ременяк.

 

Валерій Середа розповів: «Андрій Васильович був начальником Управління патрульної поліції у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне, що на сході України, де він, як керівник, чудово виконав покладені на нього завдання – фактично з нуля організував роботу і вивів патрульну службу на достойний рівень. Вважаю, що для цього потрібно мати вміння, хист і бажання. І я сподіваюся, що він так само віднесеться до служби тут у підрозділі. Бажаю вам успіхів».

 

Старший лейтенант поліції Андрій Богуш 1987 року народження – уродженець Львівщини. Попередня посада – заступник начальника управління й начальник відділу чергової служби управління патрульної поліції у Львівській області. В органах внутрішніх справ – з 2015 року. Попередній керівник Городоцького відділення поліції – підполковник поліції Віталій Фецинець – звільнився з органів поліції у зв’язку з виходом на пенсію.

 

Фото "Народна думка"