Для підприємців області організували семінар із питань експорту

13 вересня, Львівська обласна державна адміністрація спільно з Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України організували навчальний семінар з питань експорту для суб’єктів підприємницької діяльності. Тема семінару - «Export Educational MeetUp».

 «Після укладення угоди про Асоціацію, ринок Європейського Союзу, як один із найбільших ринків, став для України більш близьким та відкритим. І сьогодні, в умовах війни і  російської агресії, ми зуміли не тільки витворити армію, але й переорієнтувати товарні потоки, в першу чергу, експорту на цей ринок. Зрозуміло, що на кожному ринку є конкуренція і боротьба, тому ми сьогодні ставимо перед собою  низку завдань. Серед них – усунення адміністративних перешкод під час здійснення експортних операцій, розуміння необхідної кількості переліку документів, які потрібні для роботи на інших ринках, пошук партнерів та можливості для виходу на інші ринки, розширення знань, вмінь і досвіду у сфері експорту», - зазначив у вітальному слові голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Також очільник області закликав підприємців брати активну участь у торгівельних місіях для подальшого виходу на нові ринки.

Відтак,  в межах семінару розглянули  питання освітніх можливостей, акцентували увагу на інструментах розвитку та історіях успіху підприємців. Також для учасників провели майстер-клас «Десять основних ризиків в експорті виробів та як їх запобігти».