«Завдання РДА – створити комфортне бізнес-середовище» - Іван Ковальчук щодо супроводу інвестиційних проектів

Сьогодні,  13 вересня, під керівництвом першого заступника голови Городоцької райдержадміністрації Івана Ковальчука  відбулося засідання робочої групи з питань супроводу інвестиційних проектів.

«Залучення інвестицій у район сприятиме збільшенню кількості робочих місць та надходжень до бюджетів усіх рівнів» - наголошує на важливості здійснення супроводу Іван Іванович.

Під час наради визначено основні проблемні питання суб’єктів господарювання, що гальмують процеси ведення бізнесу, а також напрацьовано основні шляхи їх вирішення.

До слова, на супроводі в райдержадміністрації перебуває 29 інвесторів, які реалізують 39 інвестиційних проектів на території Городоцького району.

Нагадаємо, що для детального та поетапного розгляду кожного інвестиційного проекту, що реалізується на території району, та забезпечення всебічного сприяння, допомоги та підтримки аж до повної реалізації проекту  інвестори можуть звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Городоцької райдержадміністрації,  тел. 30-133