З початку року у районі 37 проектів отримали інвестиційний супровід

Сьогодні, 09 серпня, під керівництвом голови Городоцької районної державної адміністрації Володимира Ременяка відбулося засідання робочої групи з питань супроводу інвестиційних проектів суб’єктів підприємницької діяльності.

Розпочинаючи нараду, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Городоцької РДА Ірина Точена ознайомила присутніх з станом реалізації 37 інвестиційних проектів, які перебувають на супроводі. Відтак, учасники наради обговорили проблемні питання у реалізації проектів та запропонували шляхи їх вирішення.

"Супровід інвестиційних проектів дозволить інвесторам успішно реалізувати свої бізнес-ідеї та створити нові робочі місця  на Городоччині, - зазначає очільник району, - відтак при виникненні проблем з отриманням документів чи затримками в будь-яких інших процесах ведення бізнесу можна звертатись за допомогою до відділу економічного розвитку і торгівлі РДА"

За результатами зустрічі вирішено ініціювати зустріч депутатів  Городоцької міської ради з інвесторами міста Городка щодо зменшення розміру пайової участі у розвиток інфраструктури міста, а також заплановано провести моніторинг об’єктів будівництва Городоцького району.