На території Городоцького району в неопалювальний період суттєво зменшилась кількість субсидіантів

      Станом на серпень 2018 року субсидією на житлово-комунальні послуги користується  1350 домогосподарств, що складає  7% від загальної кількості сімей району, тоді як минулого року в  цей період субсидією  користувалося 9668 домогосподарств – 46%.

     Багато сімей, які у своєму складі мають пільговиків, відмовляються від субсидії на неопалювальний період, виявивши бажання користуватися  пільгою, такі заяви написали більше ніж 1600 сімей.  

    Нагадаємо, що через нові правила нарахування житлово-комунальних компенсацій в 2018 році, право на отримання субсидії втратили непрацюючі особи працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в Центрі зайнятості як безробітні. Таким громадянам  УСЗН   зараховують в дохід три прожиткові мінімуми, що істотно знижує ймовірність нарахування субсидії. Також право на субсидію втратили ті домогосподарства, в складі яких є громадяни які перебували за кордоном більше 60 днів (крім студентів, та осіб які перебували на лікуванні чи у відрядженні).

         Очікується істотне збільшення кількість одержувачів субсидій в опалювальний період.