Сьогодні на Городоччині розпочинається фестиваль "Woodstock Ukraine"

З 9 до11 серпня на території навчальної бази МНС, що в цунівському лісі, біля Городка, проходить 7-й фестиваль "Woodstock Ukraine 2018", організатором якого є Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця".

Учасники 2018:

The Nexstone, Exit Empire, Ispania, Me'leron, The Sixpounder, ETA, HAOS, Faza Error, Кімната Гретхен , The Edge of Reason, КораЛЛі, oho!lkoko, Chemia, The Weesp, Stonerhead, Papyllon, Hope, Soul Finger, Radio Slam, Morphine, Atmasfera , Ліловий, Deepwine , STEREOLOM , Chevy , Slow Action , Say it Loud , BEAST RIDERS , ONAWAY , Franco.

Вхід вільний, але за умови попередньої реєстрації на сайті: woodstock.in.ua

Woodstock Ukraine - це місце, де молодь зможе спілкуватися на мові музики та свободи, місце, де ти можеш бути самим собою, відкинувши проблеми великого міста, поєднатися з природою, музикою та знайти нові знайомства з людьми, які мислять так само, як і ти. Важлива складова Woodstock - це виховання, поєднання молоді та розкриття потенціалу української рок-музики. Тут нові українські гурти мають змогу, з одного боку, показати свою творчість, а з іншого боку - побачити виступи західних рок-гуртів. "Фестиваль завжди був та буде безкоштовним для відвідувачів, музиканти виступають, також, без гонорару", - кажуть організатори фесту.

Музичні гурти на сцені - це не вся програма рок-фестивалю - театральні постановки, перфоменси, майстер-класи, кінопокази, конкурси, фарби холі, посиденьки біля вогнища - в організаторів, волонтерів та гостей насичений графік.

Вперше на відкритті виступить дитячий рок-гурт "Haos". Також буде встановлено Європейську зону відпочинку та зони йоги та Мантра-хаус.