Інвестиційна візитка

 Н Ф О Р М А Ц І Я

Про проведену роботу в напрямку створення сприятливого інвестиційного клімату на Городоччині

           Значна увага районною владою приділяється залученню інвестицій в район. Інвестиції – це нові робочі місця, нові виробництва, нові технології. А кожне нове підприємство – це реальна перспектива оживити промисловий сектор районної економіки, стабільні надходження до бюджету, покращення соціального становища населення.         

Городоцький район та його адміністративний центр – місто Городок мають зручне географічне розташування та добре транспортне сполучення. Завдяки цьому територія району та міста Городка зокрема, є привабливими для інвесторів. На рівні району найкращими інвестиціями могли б бути вкладення в промисловість, туризм, логістику та не менш привабливу галузь сільськогосподарського виробництва. Це, передусім, вигідно інвесторам, які розраховують на довгострокове вкладення інвестицій і отримання в перспективі стабільних прибутків.        

Основні інвестиційні внески у розвиток промислової галузі на 2013 рік передбачають:

  1. впровадження у виробництво нових технологій та устаткувань на ТОВ „Озон”, ТОВ „Бадер Україна”, ДП „Квімекс”, ТОВ „Яблуневий дар”;
  2. збільшення виробничих та введення нових потужностей на ТОВ „Керамбуд”,  ТОВ „Озон”, ТОВ „Хінкель Когут” ПП „Інсталпласт ХВ”, ТОВ „Бадер Україна”;
  3. будівництво нових заводів на території логістичної компанії „Захід ресурс”;створення нових робочих місць на діючих підприємствах: ТОВ „Хінкель Когут” ТОВ „Бадер Україна”, ТОВ „Озон”;

       На території Промислового парку в с.Черляни розроблено проект облаштування території, який передбачає будівництво: центру  менеджменту; технологічного центру; науково-навчального центру; сервісного центру; комерційного центру; бізнесово-інноваційного центру. Промислово-виробнича зона проекту передбачає будівництво та функціонування підприємств: хімічної промисловості; металургійної, машинобудівної, металообробної; підприємств з обробки деревини; легкої промисловості; харчової промисловості; підприємств будівельної індустрії.

       Крім того, ефективна діяльність бізнесових структур району забезпечує нарощення обсягів виробленої та реалізованої продукції, надання різного роду послуг, що в свою чергу дає збільшення надходжень до зведеного бюджету, а також створює позитивний імідж району, сприяє покращенню інвестиційного клімату та, відповідно, наданню певних соціальних гарантій його мешканцям.

        З метою залучення прямих іноземних інвестицій в район, голова райдержадміністрації постійно проводить переговори з потенційними іноземними інвесторами. Велику зацікавленість до сприятливого інвестиційного клімату в районі виявляють польські, німецькі, датські, англійські відомі фірми.

        Привабливим є вкладення інвестицій в розвиток туристичної галузі, як однієї з найбільш динамічних галузей економіки. Вигідним вкладенням інвестицій є будівництво туристично-рекреаційних та готельних комплексів.

         Зокрема, на території району інвестиційно-привабливою є санаторно-курортна зона у смт.Великий Любінь. Саме тут выдбуваэться будывництво реабілітаційного центру з готелем на 300 осіб вартістю 100млн.грн. На час проведення чемпіонату даний об'єкт використовуватиметься для обслуговування гостей та учасників заходу. Спорудження рабілітаційного комплексу відбувається на виконання Постанови КМУ № 716 від 12 травня 2007 року. Даний комплекс включає бальнеологічне відділення, яке на договірних умовах може використовуватися власником готельного комплексу у лікувально-оздоровчому процесі. Урочисте выдкриття компексу заплановане на липень 2013 року.

          У 2013 році райдержадміністрацією спільно з головами місцевих рад, на території яких знаходяться інвестиційно-привабливі земельні ділянки та з керівниками промислових підприємств, які мають напрацювання по залученню інвестицій у виробництво, буде продовжено роботу з пошуку потенційних інвесторів для залучення інвестицій як у виробництво, так і в інші перспективні галузі, зокрема туризм та логістику. Інвесторам пропонуються  земельні ділянки для реалізації інвестиційних проектів по будівництву об'єктів дорожнього сервісу, готельних, спортивно-відпочинкових комплексів та інші.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 31 жовтня 2011 року за № 825,826,827 затверджено перелік земельних ділянок для продажу у власність або права на їх оренду на земельних аукціонах. Визначено 7 ділянок загальною площею 7,41га.

У 2013 році планується підготовка шести земельних ділянок для продажу на аукціоні:

·        будівництво та обслуговування соціально-побутового комплексу м.Городок  на площі  4,0га;

·        будівництвота обслуговування складських приміщень - м.Городок  на площі 1,5га;

·        будівництва офісних приміщень м.Городок площею 1,0га;

·        будівництво  підприємства з обробки каменю та виробів з нього - смт.Великий Любінь на площі 0,20га;

·        будівництво підприємства із виготовлення меблів та виробів з дерева – смт.Великий Любінь на площі 0,20га;

         будівництво станції  технічного обслуговування  автомобілів з інфраструктурою – смт.Великий Любінь на площі - 0,40га

          Реалізація проектів на проданих земельних ділянках дасть можливість створити нові робочі місця, збільшити надходження до місцевих бюджетів, провести благоустрій територій сільських рад.