Логістика

Логістичний центр „Захід Ресурс”

         Директор логістичного центру “Захід Ресурс” –      Бадяк Сергій  

Адреса: 81500, Львівська область, м.Городок, вул. Львівська 659а, а/с 58 Тел. моб. 80673146707, Тел. +380323132900, +380322448371; Бухгалтерія: +380323133039; Автосервіс +380322448362; Е-mail: prexpress@lviv.farlep.net, http://www.pe.lviv.ua           

ТОВ «Західресурс» засновано у листопаді 2005 року. За цей час вдалось здобути репутацію надійної та авторитетної організації, що підтверджують численні партнери «Західресурсу», серед яких чимало компаній відомих споживачам усієї країни. Співпраця з логістичним центром – це ефективна та безпрограшна схема просування та розвитку бізнесу.

Серед послуг, які надає ТзОВ «Західресурс» - перевезення та доставка вантажів різного призначення; надання в оренду офісів, а також складів, у тому числі із морозильними камерами. Усі перелічені приміщення знаходяться неподалік від Львова. Компанія продовжує динамічно розвиватися залучаючи нових клієнтів та партнерів, розширює і урізноманітнює спектр послуг, які їм пропонуються          ТОВ «Західресурс» пропонує під оренду складські приміщення, які являють собою каркасно-металеву конструкцію обшиту поліуритановими сендвіч панелями євростандарту та з промисловою підлогою високої якості. До послуг орендарів запропоновано звичайні (сухі) склади, та холодильні. При цьому, останні є як глибокої заморозки для тривалого зберігання, так і ті, у яких температура підтримується на рівні кількох градусів нижче нуля. Такий диференційований підхід дозволяє утримувати товар у тих умовах, які є найбільш оптимальними для того, щоб він повністю зберіг усі свої якості. Це перевірено на практиці кількома авторитетними загальноукраїнськими компаніями, які вже протягом тривалого часу співпрацюють із ТОВ «Західресурс».

Офісний комплекс - це чотириповерхова будівля, з усіма необхідними для ефективної роботи умовами та засобами. У клієнтів є можливість орендувати під офіс як порожнє приміщення, так і повністю обладнаний робочий простір, із повним омеблюванням. Традиційною є індивідуальна робота із орендарями, у тому числі узгодження із ними найдрібніших деталей інтер’єру. Зокрема, звичною є практика, коли підлога в орендованому приміщенні вкривається килимовим покриттям чи ламінатом, який обрав саме клієнт. Такі, на перший погляд мало важливі нюанси, допомагають створити максимально комфортні умови праці, які позитивно позначаються на ефективності роботи фірми незалежно від того у якій галузі вона працює. Зайвим буде говорити про наявність таких очевидних речей як автономна система опалювання, телефон, чи швидкісний (2Мб/сек.) інтернет у кожному офісі. Очевидним є й те, що персонал комплексу постійно дбає, щоб усі приміщення перебували в ідеальній чистоті, а технічні засоби, які тут використовуються, завжди підтримувались у належному робочому стані. Якщо ж Ви втомились від напруженого ритму, у якому доводиться працювати день-у-день, але не можете дозволити собі байдикувати ані миті, то зовсім не обов’язково залишати межі комплексу, щоб перевести подих. Зняти стрес можна тут же. Наприклад, перепочити кілька хвилин на м’якому дивані, спостерігаючи за екзотичними рибками у великому акваріумі.

Ресторан

Побувавши на території логістичного центру, матимете змогу неодноразово пересвідчитись, що заради роботи та інших важливих справ зовсім не обов'язково у чомусь себе обмежувати. В тому числі й у харчуванні. Це вам переконливо доведуть у місцевому ресторані. Завдяки широкому вибору страв навіть примхливі відвідувачі залишаться задоволеними. Крім того, завжди можна поласувати домашньою випічкою. Протягом тижня меню постійно змінюється, при цьому незмінною залишається його різноманітність. У ньому завжди присутні страви на будь-який смак: м'ясні, рибні, супи - усе найкраще з української кухні. При потребі можна не обмежуватись звичним меню. Дбайливі господині швидко, і головне смачно, приготують сніданок за бажанням клієнта. Що не менш важливо, попри високу якість харчування, ціни тут є цілком помірними. Навряд чи у місті знайдеться багато закладів, у яких можна ситно пообідати, замовивши перше, друге, салат, і витратити на таке задоволення не більше 12-15 гривень. Не зважаючи на чималу кількість відвідувачів, а у ресторані щодня харчуються близько ста осіб, його працівникам вдається приділяти достатньо уваги кожному з них та підтримувати по-справжньому домашній затишок. Можливо саме тому, досить часто клієнти із задоволенням відзначають тут дні народження та інші святкові події.

Готель

Напружений графік роботи іноді залишає для відпочинку небагато часу. При потребі зовсім необов'язково витрачати його на тривалі переїзди, а зупинитись у готелі на території комплексу. Це тим більш доречно, що жертвувати при цьому власним комфортом Вам не доведеться. У номерах готелю є все необхідне, для того, щоб Ви якомога краще відпочили, хоча б ненадовго забувши про справи - велике ліжко, телевізор, шафа-купе, ванна кімната обладнана душовою кабіною. А уважний персонал подбає, щоб у Ваших апартаментах, як загалом на території центру, завжди було чисто та охайно.

Сауна, басейн На території комплексу створені усі умови не лише для ефективної праці, але і для приємного відпочинку. Найкращий метод такої релаксації - відвідання сауни та басейну. Загалом, попри те, що діяльність центру зосереджена переважно довкола вантажоперевезень та зберігання товарів, тут знайшлось місце й кільком зеленим куточкам, що милують око доглянутими газонами та клумбами.

Сервіс, мийка Велика кількість автомобільної техніки, що задіяна на складах та для доставки товару, зумовлює необхідність її сервісного обслуговування. Саме для цього на території центру обладнані ремонтні бокси. Тут кваліфіковані механіки зможуть швидко і ефективно усунути навіть суттєві несправності техніки. Поруч розташована мийка, тому можна не сумніватись, що весь автопарк постійно перебуватиме не лише у справному стані, а й бездоганно чистим.

Бізнес На території логістичного центру працює ряд фірм, які зареєстровані в ДПІ у Городоцькому районі як платники податків. Зокрема це такі підприємства: „Еліт Флора”, „Бізнес Грант”, „Престиж-експрес”, „Поліфрут”, „Альянс”, „Хортіко”, „Укрпродукт”, „ІЛС „Моршинська”, „Європродукт”(Антошка), „Біола”, „Аристон”, „Кормотекс”, „СКС”- віконні системи, „Перфект маркетинг”, „ Фольклор”, „Текстильна група „Бона +”. Логістичний центр на перспективу планує будівництво холодильних складів, як глибокої заморозки для тривалого зберігання, так і ті, у яких температура підтримується на рівні кількох градусів нижче нуля. Такий диференційований підхід дає можливість утримувати товар у тих умовах, які є найбільш оптимальними для того, щоб він повністю зберіг усі свої якості.   Додатково заплановано створити 5тис. робочих місць. На даний час створено 1050 робочих місць, а це близько 2млн.грн. податку з доходів фізичних осіб.       

   У грудні 2010 року на території логістичного центру відкрито Пункт митного оформлення вантажів. Для обслуговування суб’єктів підприємницької діяльності, що розмитнюють вантажі на території логістичного центру, працює 5 брокерських фірм, страхова компанія та відділення Укрсоцбанку, тут працевлаштовано 26 осіб.              ТОВ Логістична компанія „Захід Ресурс” використовує земельну ділянку загальною площею 6,0га для будівництва та обслуговування комплексу.          ПП Гіркова М.П. – 10,1138га для обслуговування будівель і споруд.         

ТОВ „Еліт Флора” – 4,4015га для ведення товарного с-г виробництва (пайові землі в оренді).         

Крім цього,  логістична компанія планує взяти в оренду пайові землі на території Городоцької міської ради (500га), Керницької сільської ради  - 250га та Бартатівської сільської ради – 300га з подальшим використанням під вирощування овочів.