Підприємців району закликали збільшити зарплату працівникам

Відповідно до графіку зустрічей з суб'єктами підприємницької діяльності сьогодні 11 липня проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі.

 «Метою організації засідання є збільшення рівня оплати праці найманих працівників СПД, запрошених на засідання, як одна із запорук підвищення рівня життя населення», - наголосив перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Ковальчук (голова робочої групи), та зауважив, що розмір середньої заробітної плати по району становить

6 353 грн

На зустрічі було заслухано 8 суб'єктів підприємницької діяльності, які виплачують заробітну плату працівникам на рівні від 3723 грн. до 4000 грн, а саме:  керівника ПП “АТП В.Любінь”, ФОП Городиську В.О., ФОП Беш С.Я., ФОП Дідух Г.І., та представників ФОП Гевака О.І, ФОП Чернявського Я.Ю., ФОП Мартишин М.В., ФОП Сирватки О.І..

В межах наради присутні суб’єкти підприємницької діяльності вирішили підвищити посадові оклади працівникам.

За результатами комісії, визначений перелік СПД вирішено подати в Головне управління Держпраці у Львівській області з метою проведення перевірки на предмет дотримання ними законодавства про працю.