У райдержадміністрації відбулася нарада з питань безпеки регіону

Сьогодні голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк провів робочу нараду з представниками правоохоронних органів, бюджетних установ та міських рад району щодо організації належного рівня системи антитерористичної захищеності об’єктів життєзабезпечення населення та недопущення можливих загроз терористичного характеру.

Розпочинаючи нараду Володимир Васильович акцентував увагу присутніх на готовності організацій та установ, де є можливими масові скупчення людей, до проведення заходів з ліквідації імовірних надзвичайних ситуацій. «З цією метою важливо перевірити стан техніки, сил та засобів для проведення такої роботи».

Так, під час зустрічі було узгоджено порядок дій у закладах освіти, культури та охорони здоров’я у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

«Цьогоріч сесія Городоцької районної ради прийняла програму системи безпеки закладів освіти району. Розпочали реалізацію програми із найбільшої за кількістю учнів та педагогів школи району, а це Городоцький НВК №5. Тут вже облаштовано відео спостереження та встановлено систему оповіщення», - зазначає керівник відділу освіти Ігор Яскевич.

Можливість  встановлення систем відео нагляду очільник району обговорив і з заступником Городоцької міської ради Степаном Попком та заступником  Комарнівської міської ради Юрієм Іваненком. Він запропонував організувати співпрацю місцевого самоврядування із приватними структурами для передачі інформації з камер спостереження суб’єктів господарювання до нацполіції.

У рамках зустрічі, співробітник Жовківського міжрайонного відділу управління СБУ у Львівській області Андріан Стефура розповів про першочергові дії персоналу і посадових осіб установ та організацій, у разі загрози виникнення терористичного акту або диверсії. Йому було доручено підготувати інформаційні матеріали щодо алгоритму дії в установах, де працює 50 і більше осіб, у разі загрози виникнення терористичного акту або диверсії.