На допомогу підприємцю

Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»
2001 - 2015 роки
 
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» (далі - Програма «Українська ініціатива») затверджена:
- Указом Президента України від 03.07.2000 №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва»;
- постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 №1358 «Про реалізацію Указу Президента України від 03.07.2000 №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва».
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2013 №143 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 №1358» Програму «Українська ініціатива» продовжено до 2015 року.
Відповідальним за впровадження Програми «Українська ініціатива» є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. В місті Києві впровадження програми здійснюється за підтримки Київської міської державної адміністрації.
Основною метою даної програми є підготовка та перепідготовка молодих управлінських кадрів, здатних сприйняти та ефективно реалізувати завдання Уряду України в галузі розвитку підприємництва.


ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «УКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА»

- перепідготовка у вищому навчальному закладі, що є одним з провідних у галузі економіки;
- можливість у короткі строки отримати сучасну ділову освіту і тим самим надати новий імпульс для подальшого розвитку власної кар’єри;
- диплом державного зразка;
- випускникам надається можливість по завершенні перепідготовки пройти стажування на підприємствах країн Європейського Союзу.


ФОРМА НАВЧАННЯ
 

Тривалість навчання за Програмою «Українська ініціатива» в Київському національному торговельно-економічному університеті складає 10 місяців.
Форма навчання - очно-заочна (студентам надається можливість поєднувати навчання з роботою). Навчальний графік включає 4 сесії, переддипломний тренінг з фаху, розробку та захист випускної роботи.
За результатами навчання видається диплом державного зразка).
Учасники проходять перепідготовку за напрямами «Менеджмент і адміністрування» та «Економіка та підприємництво». У процесі перепідготовки слухачам буде запропоновано пройти інтенсивний курс вивчення англійської, німецької або французької мови.ОПЛАТА НАВЧАННЯ
 

Перепідготовка спеціалістів у вищому навчальному закладі фінансується за рахунок державного бюджету в рамках державного замовлення на перепідготовку.
Стажування спеціалістів в Україні та за кордоном здійснюється за рахунок
міжнародної технічної допомоги (www.inwent.org,ua. www.giz.de)ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ
 

Для проходження перепідготовки в університеті учасник повинен:
• мати вищу освіту (ступінь магістра, спеціаліста);
• мати досвід роботи на управлінських посадах не менше 1 року
(працювати на момент вступу);
• відповідати віковим критеріям (до 40 років).
Відбір претендентів на проходження навчання за Програмою «Українська ініціатива» проводиться на конкурсній основі.
Не передбачається участь у конкурсному відборі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також закордонних фірм і представництв, не зареєстрованих в Україні як юридичні особи.
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ
Для участі у Програмі «Українська ініціатива» претендентам необхідно подати наступні документи:
• Анкети (Форми 1-3)
• Копія диплому про вишу освіту з додатками
• Копія громадянського паспорту
• Копія трудової книжки (завірену відділом кадрів)
• Копія ідентифікаційного коду
• Копія дипломів, сертифікатів, свідоцтв щодо підвищення
професійної кваліфікації спеціаліста (за бажанням)
• Копії документів щодо зміни прізвища спеціаліста (при потребі)
• 5 фотокарток (3x4)
Форми 1-3 мають бути з оригіналами підписів та печатки (їх можна знайти на сайті: http://www.me.gov.ua/control/publish/article/main?art_id= 125560&cat_id= 1255591 Документи надаються в 2 екземплярах в 2 файлах і швидкозшивачі.КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
 

Документи на участь у Програмі «Українська ініціатива» в м. Києві приймаються у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.
Необхідні консультації щодо умов участі у Програмі «Українська ініціатива», заповнення анкет, порядку проходження конкурсного відбору можна отримати звернувшись за адресою: 02081, м.Киі'в, вул. Дніпровська набережна, 19-Б, к. 311; або за телефоном: 590-54-22. Контактна особа: Васик Олена Вікторівна.