Контроль за якістю виконання робіт на автотрасі М-11 на порядку денному у РДА

Хід виконання державної проекту «Капітальний ремонт автомобільної загального користування державного значення М11 Львів-Шегині протяжністю 3,8 км» обговорив вчора, 12 червня, голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк із керівником проекту ТОВ «Автомагістраль «Південь», А.Кузьмичем, провідним інженером відділу якості технічного контролю та нових технологій Служби автодоріг у Львівській області П.Захарко, головним спеціалістом експлуатаційного утримання  автодоріг та штучних споруд ЛОДА М.Лещинським та депутатом Львівської обласної ради Володимиром Саганом.

Так, станом на вчора «Автомагістраль «Південь» провела демонтаж існуючого полотна та зняття бордюрів та хідників розпочинаючи від заправки «ОККО» протяжністю 1,6 кілометра.  Зазначимо, що на ділянках виконання робіт тимчасово обмежують рух транспорту.

Нагадаємо, що окрім основних робіт, «Автомагістраль «Південь» облаштує автобусні зупинки, зупинкові та посадкові майданчики та в’їзди у двори. Також компанія відремонтує два мости. Орієнтовано, роботи завершаться наприкінці осені цього року.

Під керівництвом Володимира Ременяка також окреслено план завдань на виконання робіт з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення в межах Городоцького району у червні 2018 року.